Scullcandy Aviator Scullcandy Aviator

Hama wypuszcza nowe słuchawki. Wśród nich Skullcandy Aviator 2.0

Kolejne modele słuchawek z logo zawierającym trupią czaszkę wyruszają na podbój polskiego rynku. Polski dystrybutor, firma Hama, wprowadził właśnie do swojej sprzedażowej oferty słuchawki Skullcandy Aviator 2.0, Navigator, Lowrider 2.0, Uprock 2.0 oraz Skullcandy Mix MASTER DJ  2.0.

Jak zapewnia dystrybutor, słuchawki Skullcandy z powodzeniem sprzedawane są w ponad 70 krajach na całym świecie, a najchętniej sięgają po nie młodzi użytkownicy. Najnowsze modele, poza interesującą linią wzorniczą, oferować mają również wysoką jakość dźwięku. Słuchawki nauszne Skullcandy Aviator oraz Navigator swoją stylistyką nawiązują do ponadczasowych okularów wymyślonych przez firmę Ray Ban w 1930 roku.  Wykonane są z półprzeźroczystego poliwęglanu, a od wewnątrz wyścielone są miękkimi skórzanymi poduszeczkami. Za wysoką jakość dźwięku odpowiadać mają 40 milimetrowe głośniki. Modele Skullcandy Aviator oraz Navigator dostępne są w kolorze białym i czarnym. Dodatkowo słuchawki Aviator oferowane są w kolorze złotawego brązu, zaś Navigator w wersji Royal Blue.

Kolejne w najnowszej ofercie Hama Polska, słuchawki Lowrider wychodzą naprzeciw oczekiwaniom młodych aktywnych ludzi, uprawiających sport. Stanowić mają alternatywę dla słuchawek dousznych, zazwyczaj używanych podczas biegania czy jazdy na rowerze. Pomimo głośników o średnicy 40 milimetrów, słuchawki charakteryzować się mają lekkością. Oprócz tego posiadają inne cechy zwiększające ich mobilność, takie jak składany pałąk czy obrotowe głośniki.

Największe walory słuchawek Skullcandy UPROCK to ergonomiczny design, miękkie gąbki muszlach i 40 milimetrowe głośniki. Model ten powinien spotkać się z dużym zainteresowaniem nie tylko ze względu na swoje właściwości, ale również atrakcyjną cenę (zdecydowanie najniższą z najnowszych modeli Skullcandy na polskim rynku).

Na przeciwległym biegunie znajdują się za to słuchawki SKULLCANDY Mix MASTER, stworzone przez grupę hip-hopową Beastie Boys. To oferta skierowana głównie dla DJ-ów. Głośniki o średnicy 50 mm gwarantować mają krystalicznie czysty dźwięk. Słuchawki muszlowe Over-Ear pozwalają na odbieranie połączeń telefonicznych, idealnie współpracują z terminalami Apple. Producent zadbał o ergonomię urządzenia. SKULLCANDY Mix Master posiadają regulowane muszle, wyścielone miękkim materiałem, a także wyprowadzenia kabla po obu stronach słuchawek. Ten model dostępny jest w dwóch kolorach: czarnym oraz czerwonym.

Słuchawki z oferty Hama Polska:

  • Skullcandy Aviator 2.0 – 699,90 PLN
  • Skullcandy Navigator – 399, PLN
  • Skullcandy Lowrider 2.0 – 179,90 PLN
  • Skullcandy Uprock 2.0 – 139,90 PLN
  • Skullcandy Mix MASTER DJ  2.0 – 1299,90 PLN

 Informację prasową nadesłała firma Hama Polska.