HUAWEI_UltraStick E3331 HUAWEI_UltraStick E3331

Huawei UltraStick E3331 chce być najmniejszym modemem świata

Huawei korzysta z możliwości zaprezentowania swoich najnowszych produktów podczas targów CES 2013 w Las Vegas. Chiński producent mobilnych urządzeń pokazał ostatnio światu najmniejszy, w jego zapewnieniach, modem USB na świecie – Huawei UltraStick E3331.

Producent zapewnia, że jego nowy modem USB dzięki swym niewielkim rozmiarom i estetycznemu wykonaniu, z powodzeniem wpasuje się w przestrzeń współczesnych laptopów. HuaweiUltraStick E3331 ma jedynie 67,5mm długości, 25,5 mm szerokości i 7 mm grubości. Urządzenie umożliwia umożliwia pobieranie danych z prędkością dochodzącą nawet do 21 Mbps w sieciach PA+, obsługuje również sieci w standardzie IPV6. E3331 korzysta też z opracowanej przez chińskiego producenta technologii Hi-Link, umożliwiającej nawiązanie połączenia z siecią w ciągu deklarowanych 15 sekund.

HUAWEI_UltraStick E3331
Huawei UltraStick E3331

Na rynku urządzeń mobilnych doskonale widoczny jest trend tworzenia produktów stylowych, lekkich i smukłych – powiedział Wang Yeh Biao, Prezes Huawei Data Card Product Group. – Huawei inwestuje w rozwój zaawansowanych i nowatorskich, a jednocześnie lekkich i smukłych mobilnych urządzeń szerokopasmowych. Z satysfakcją prezentujemy modem mobilny UltraStick E3331, który jest kolejnym krokiem na drodze do udostępnienia wygodnej i doskonałej technologii większej ilości osób – dodaje Wang Yeh Biao.

Huawei UltraStick E3331 trafi do sprzedaży w lutym 2013 roku. Urządzenie zadebiutuje na Filipinach, a w późniejszym terminie powędruje do innych krajów.