Genius HS-410F cena Genius HS-410F cena

Kompaktowe żółte słuchawki Genius HS-410F trafiają do sprzedaży

Producent akcesoriów dla graczy, firma Genius, wprowadziła do sprzedaży nowe kompaktowe słuchawki w kolorach, które przyciągać mają wzrok. Model nazwany Genius HS-410F oprócz możliwości ergonomicznych i estetycznych zwracać ma na siebie uwagę również niewygórowaną ceną wynoszącą 49 złotych.

Najświeższy produkt producenta growych akcesoriów – słuchawki Genius HS-410F dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: wyrazistej żółtej i stonowanej czarnej. Niewielka waga i składana konstrukcja, w nadziei twórców ma ułatwić transport słuchawek, które po złożeniu zajmować będą niewiele miejsca.

Wygodę użytkowania Genius HS-410F zapewniać mają ponadto muszle wykonane z miękkiej skóry. Szczególnie zadowolone z ich wykonania mają być osoby przyzwyczajone do wielogodzinnego słuchania muzyki. Dodatkowo, na przewodzie umieszczono regulację głośności oraz dookólny mikrofon. Dzięki temu słuchawki mogą być wykorzystywane również do rozmów przez internet przy pomocy popularnych komunikatorów.

Jeśli zaś chodzi o parametry słuchawek, to pasmo przenoszenia Genius HS-410F zawiera się w granicach od 20 Hz do 20 kHz. Z kolei impedancja wynosi 32 Ohm, a czułość 102 dB. Kabel o długość 2 metrów zakończony jest pozłacanym wtykiem, typu jack 3.5 mm.

Słuchawki Genius HS-410F objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, a ich sugerowana cena detaliczna wynosi 49 zł.

Informację prasową nadesłała Agencja WĘC Public Relations.