Monster DNA Monster DNA

Słuchawki Monster DNA i inne trafiają do oferty Hama Polska

Na polskim rynku, dzięki staraniom dystrybutora – Hama Polska, debiutują słuchawki firmy Monster. Producent, który zapewnia, że jego mottem jest hasło Życie jest zbyt krótkie, by słuchać kiepskich dźwięków – obiecuje, że jego produkty zadowalać mają użytkowników nie tylko ze względu na jakość odtwarzanej muzyki, lecz również ze względu na estetyczne wykonanie. Najlepszym przykładem połączenia obydwu zmiennych mają być słuchawki Monster DNA.

Model jakim są Monster DNA umożliwia podłączenie dodatkowych słuchawek oraz współpracuje z telefonami komórkowymi. Jego dźwięk ma być na tyle uniwersalny, że powinien sprostać fanom różnych gatunków muzycznych. Monster DNA wydają mocny i wyrazisty dźwięk tak, że można słuchać muzyki mając słuchawki na szyi, co według producenta jest w dzisiejszych czasach niezwykle pożądane. Słuchawki występują w czterech zestawach kolorystycznych: biało-szarym, czarno-szarym, niebiesko-szarym, biało-niebieskim.

Najnowsza seria słuchawek Monster nie ogranicza się jednak wyłącznie do modeli nausznych. Producent oferuje szeroką gamę słuchawek dousznych – tutaj także spotkamy się z mniejszą wersją Monster DNA. Walorem modelu ma być ergonomia – słuchawki oprócz tego, że są bardzo lekkie, mocno trzymają się w uchu. Urządzenie jest przystosowane do współpracy z telefonami komórkowymi pracującymi pod kontrolą systemów operacyjnych Android oraz iOS, co umożliwia sprawną realizację połączeń telefonicznych bez użycia rąk. Douszna wersja Monster DNA dostępna jest w dwóch kolorach – białym oraz czarnym.

Kolejnym nowym modelem w ofercie Hama Polska jest Monster N-Tune – z założenia interesująca propozycja dla słuchaczy ceniących dobre brzmienie, ale dysponującym ograniczonym budżetem na zakup słuchawek. Model reklamowany jest faktem, że powstał przy udziale Nicka Cannona. Monster N-Tune dostarczać ma słuchaczom czyste wysokie dźwięki i głębokie basy. Słuchawki posiadają izolację, chroniącą przed dźwiękami dochodzącymi z otoczenia zewnętrznego. Wartością dodaną modelu ma być również pilot Control Talk z mikrofonem, ułatwiający sterowanie źródłem dźwięku oraz odbieranie połączeń telefonicznych.

W modelu Diamond Tears Edge nietuzinkowy design łączyć się ma z krystalicznym, czystym dźwiękiem. Słuchawki swoim kształtem przypominają najdroższe na świecie kamienie. Monster, zapewnia, że zadbał o ergonomię. Miękko wyścielane muszle, kabel odporny na splątanie czy składany pałąk, zapewniają pełen komfort podczas słuchania muzyki i wygody transport. W zestawie znajdują się trzy kable: uniwersalny połączeniowy, z pilotem ControlTalk dostosowany do urządzeń firmy Apple oraz z uniwersalnym pilotem do pozostałych modeli smartfonów. Słuchawki Diamond Tears Edge dostępne są w dwóch kolorach czarnym i srebrnym.

Ceny w Hama Polska

  • Słuchawki Diamond Tears Edge – 1299,00 zł.
  • Słuchawki Monster DNA nauszne – 799,00 zł
  • Słuchawki N-Tune – 599,00 zł
  • Słuchawki Monster DNA douszne – 399,00 zł

Informację prasową nadesłała firma Hama Polska.