Etui Golla Hardcover Etui Golla Hardcover

W ofercie Hama Polska etui Golla do smartfona Samsung Galaxy S4

Flagowiec koreańskiego producenta doczekał się już swoich wersji etui Golla, które po polskich sklepach rozprowadzać będzie firma Hama PolskaSamsung Galaxy S4 ubrany może zostać w kilku wersjach kolorystycznych, które różnić się od siebie będą również wytrzymałością na nieprzewidziane wypadki.

Od swojego debiutu Samsung Galaxy S4 znalazł już 10 milionów nabywców i wiadome było, że wśród takiej rzeszy użytkowników znajdą się ci, którzy nie będą chcieli inwestować w oryginalne etui od koreańskiego producenta. Dla nich właśnie Hama Polska wprowadza do swojej dystrybucji specjalne pokrowce firmy Golla (która chwali się, że z ich osłon na telefony komórkowe korzysta ponad 40 milionów mieszkańców globu). Etui Golla trafiają do naszych sklepów, m.in. w wersjach nazwanych Shel i Shaina, a zapewniać mają ochronę Samsunga Galaxy S4, zachowując przy tym swój smukły kształt. Ich użytkownik znajdzie również miejsce przeznaczone na przechowywanie dodatkowych kart pamięci. Futerały pokryte są syntetyczną skórą z wytłoczonym logotypem producenta, co w zamierzeniach twórców ma dodawać elegancji. Etui Golla w wersji Shel oferowane jest w kolorze brązowym i czarnym. Zwolennicy bardziej odważnej kolorystyki powinni zainteresować się futerałem Shaina, dostępnym m.in. w kolorach pomarańczowym oraz beżowym.

Jednak oferta etui Golla do Samsunga Galaxy S4 to jednak nie tylko dwa powyższe. Grupa futerałów nazwanych Hardcover jest skierowana dla właścicieli koreańskiego flagowca, którzy szczególnie boją się o jego uszkodzenie. Twarda ochrona, wykonana z poliwęglanu, skutecznie zabezpieczać ma smartfon przed uszkodzeniami, kurzem czy zadrapaniami. Etui także zachowywać mają swoje smukłe kształty, uwypuklające design Samsunga Galaxy S4. Natomiast miękkie wykończenia sprawiać mają, że futerał bardzo dobrze układać się będzie w dłoni. Model Hardcover dostępny jest w czterech wariantach kolorystycznych, obok żółtego i różowego koloru, znajdują się też etui pokryte ornamentem.

Ofertę etui Golla uzupełniają futerały Seamore. Ich wyróżnikiem ma stać się określany jako delikatny i funkcjonalny design, idealnie dopasowany do kształtów jakie oferuje Samsung Galaxy 4. Powierzchnia etui pokryta jest miękkim, lecz w zapewnieniach producenta wytrzymałym materiałem, gwarantuje solidną ochronę. Wyprofilowane otwory zapewniają szybki dostęp do aparatu fotograficznego, a futerał jest zamykany na zatrzask magnetyczny. Seamore dostępny jest w kilku kolorach: czarnym, fioletowym, różowym, granatowym oraz wielbłądziej wełny (sic!).

Sugerowane ceny detaliczne etui Golla dla smartfona Samsung Galaxy S4:

  • Futerał Golla Shel do Samsunga Galaxy S4 – 49,90
  • Futerał Golla Shaina do Samsunga Galaxy S4 – 49,90
  • Futerał Golla Hardcover do Samsunga Galaxy S4 – 69,90
  • Futerał Golla Seamore do Samsunga Galaxy S4 – 89,90

Informację prasową nadesłała firma Hama Polska.