Deezer i Foursquare rozpoczynają współpracę

Deezer ogłasza współpracę z Foursquare, popularnym społecznościowym serwisem geolokalizacyjnym. W jej ramach użytkownicy, którzy zameldują się co najmniej siedmiokrotnie na Foursquare w typowych miejscach, gdzie odbywają się koncerty, mają szansę wygrać trzymiesięczną subskrypcję Deezer.

Akcja rusza dziś, czyli 1 lipca. Użytkownicy Foursquare, aby wziąć udział w losowaniu muszą siedmiokrotnie zameldować się w jednym z wielu popularnych miejsc, gdzie odbywają się koncerty (np. Stadion Narodowy, Torwar, Open’er Festival) w Polsce i na świecie. Baza nagradzanych miejsc liczy łącznie ponad 15 tys. pozycji w 15 krajach na świecie (m.in.: Polsce, Brazylii, Meksyku, Niemczech, Hiszpanii, Francji, Włoszech, Anglii, Irlandii, Belgii, Luksemburgu, Holandii, Turcji, Australii i Nowej Zelandii). Nagrodami są trzymiesięczne subskrypcje Deezer Premium+, które dają nieograniczony dostęp do ponad 25 milionów utworów, którymi dysponuje serwis.

Aby wziąć udział w zabawie, należy również polubić stronę Deezera na Foursquare.

 

Informacja nadesłana przez agencję 24/7 PR

Pokaż Komentarze (10)
 1. Z deezera korzystam już dłuższy czas. Najfajniejsze jest to, że można wyszukać tu prawie każdy rodzaj muzyki:) Ja najczęściej słucham muzy w telefonie jak idę do szkoły.

 2. Fajna promocja! Chyba skorzystam z tej promocji:) Z deezera korzystam bardzo często i takie akcje mi się akurat przydadzą.

 3. Szkoda że tylko na jednym serwisie społecznościowym jest taki konkurs ale i tak fajny pomysł. Deezer ogólnie jest spoko. Sam zacząłem używać ostatnio i bardzo mi się podoba.

 4. mega opcja! Deezer chyba jako jedyny wychodzi tak do ludzi. założyłem darmowe konto i
  powiem szczerze że chciałem kupić konto premium ale może coś wygram w tym
  konkursie, tym bardziej że trochę jeżdżę po koncertach 🙂

 5. Ciekawa promocja, jak ktoś ma konto w Deezer oraz często jeździ na koncerty to może zgarnąć niezłe profity.

 6. Najbardziej w deezer właśnie podoba mi się to, że nie ma reklam na koncie premium. Z tymi reklamami to już szlak może trafić;p

 7. jak dla mnie bombowy pomysł! Deezer chyba podoba mi się z tych serwisów najbardziej więc taka opcja premium bardzo by mi się przydała 🙂

 8. deezer czuje klimat jakiego potrzebują ludzie słuchający muzy. podoba mi się to, że każdego tygodnia jest nowa playlista. no i prosta strona, która przyciąga. tak powinno być w każdym serwisie. pozdro

 9. Deezer to fajny serwis. Wcześniej musiałem szukać
  dobrej jakości mp3 a tu mam wszystko pod ręką. Chyba po tym okresie darmowym
  kupię sobie normalne konto.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *