Monster iSport Intensity Monster iSport Intensity

Monster iSport Intensity i Powerbeats Sport, czyli słuchawki dla sportowców

W narodzie od dawna budzi się chęć uprawiania sportu, a widać to doskonale po odwiedzinach czytelników w naszym artykule odnośnie aplikacji do biegania obsługiwanych przez system Android. Rzeczą powszechnie znaną jest również fakt, że najprzyjemniej sport na świeżym powietrzu uprawia się w akompaniamencie muzyki – co często jest utrudnione przez niewygodne słuchawki, które ciągle wypadają z uszu. Dla użytkowników cierpiących na tę przypadłość, interesująco wyglądać mogą dwie nowe pozycje w ofercie Hama Polska – specjalnie dedykowane słuchawki dla sportowców Monster iSport Intensity i Powerbeats Sport.

Słuchawki do biegania Monster iSport Intensity zapewniać mają bezkompromisową klarowność dźwięku z umiarkowaną izolacją hałasu, więc użytkownik z nich korzystający świadomy ma być tego, co dzieje się wokół. Dodatkowo słuchawki wyposażone są w specjalnie przygotowane wkładki SportClip, które utrzymywać je mają w uszach sportowca nawet przy rygorystycznym i wymagającym ruchu treningu. Producent podkreśla również, że Monster iSport Intensity są zmywalne, co oznacza, że łatwo można je opłukać z zabrudzeń i nie straszny ma być im pot, kurz i inne czynniki zewnętrzne. Jednocześnie dzięki umieszczonym na kablu przyciskom do sterowania muzyką i odbierania połączeń Monster iSport Intensity mogą służyć jako zestaw głośnomówiący dla aktywnych osób.

Słuchawki Monster iSport Intensity kosztują 449 złotych.

Inną propozycją słuchawek dla aktywnych w ofercie Hama Polska mają być Powerbeats Sport. Jak zaznacza polski dystrybutor, ambasadorem tego modelu w USA jest gwiazda NBA, świeżo upieczony mistrz największej koszykarskiej ligi świata – LeBron James, który podobmo używa modelu Powerbeats Sport do treningów. Słuchawki mają charakteryzować się takimi hasłami jak bezpieczeństwo i wygoda w dopasowaniu do sportowego trybu życia. Ich wyróżniającym elementem stać się ma regulowany zaczep na ucho z elastycznym ramieniem, który zawija się wokół ucha, aby utrzymać słuchawki na miejscu nawet podczas uprawiania sportów drużynowych. Powerbeats Sport dostarczać mają w kwestii muzyki czystego dźwięku z niespotykaną jasnością i mocą na każdym poziomie głośności. Wbudowany subwoofer odpowiadać ma za wymagany poziom niskich dźwięków. Te słuchawki gwarantować mają, że dzięki specjalnie zaprojektowanym wkładkom użytkownik usłyszy wszystkie dźwięki przy jednoczesnym rozpoznawaniu dźwięków otoczenia. Powerbeats Sport są ponadto odporne na promieniowanie UV i pot. Zostały zaprojektowane do wielu godzin wytężonej pracy na słońcu. Wbudowano w nie mikrofon do rozmów w trybie głośnomówiącym i system sterowania smarftonami.

Słuchawki Powerbeats Sport dostępne są w trzech kolorach i można je kupić za 629 złotych.

Informację prasową nadesłała firma Hama Polska.