Kamera sportowa ISAW A2 ACE Kamera sportowa ISAW A2 ACE

Modecom dostarczy do Polski kamery sportowe ISAW A2 ACE

Polski producent sprzętu komputerowego, firma Modecom SA została oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem kamer sportowych A2 ACE marki ISAW. Kamery sportowe ISAW A2 ACE to produkty zaprojektowane przede wszystkim z myślą o miłośnikach sportów ekstremalnych.

W wyniku podpisanej przez partnerów umowy, w pierwszej kolejności na sklepowe półki trafi jeden model kamery sportowej ISAW A2 ACE oraz dedykowane do niej dodatkowe akcesoria (uchwyt samochodowy oraz szelki na klatkę piersiową). Kamery sportowe A2 ACE ISAW to produkt przeznaczony do użycia podczas sytuacji, w których nie jest możliwe użycie tradycyjnej kamery lub aparatu fotograficznego. Tym samym A2 ACE ISAW w głównej mierze przeznaczony jest dla miłośników sportów ekstremalnych.

Istotną cechą wprowadzonej na rynek przez firmę Modecom kamery ISAW A2 ACE jest zwarta i solidna konstrukcja oraz odporna na uszkodzenia obudowa , która ma stanowić skuteczną ochronę przed uszkodzeniami. W zależności od uprawianej przez użytkowników formy aktywności, producent dołączył do opakowania szereg dodatkowych akcesoriów, które umożliwiają przyczepienie kamery zarówno do elementów ubioru, jak i używanych przez nich pojazdów bądź sprzętów sportowych. Wśród nich znajduje się m.in. wodoodporna „kapsuła”, która umożliwia miłośnikom nurkowania głębinowego, pracę z kamerą nawet do głębokości 50m. Do dyspozycji użytkowników producent dołączył szereg dodatkowych złączek i zaczepów, które pozwalają zamocować kamerę np. na kasku, czy nawet na desce surfingowej.

Kamery sportowe ISAW A2 ACE nagrywają w rozdzielczości Full HD. Kamera wyposażona jest w matrycę o rozdzielczości 3,5 Mpix oraz szerokokątny obiektyw (140°). W zależności od potrzeby kamera ISAW A2 ACE może pracować w różnych trybach. Prędkość rejestracji obrazów zawiera się w przedziale od 30 (tryb full HD) do 120 klatek/s ( tryb szybkiego video WVGA). Kamera ISAW A2 ACE posiada również funkcje automatycznej ekspozycji oraz automatycznego ustawienia balansu bieli, dzięki czemu aparat ma sam ustawiać odpowiednie dla panujących aktualnie warunków  świetlnych parametry.

Kamera sportowa ISAW A2 ACE została także wyposażona w czytnik kart pamięci SD/SDHC oraz specjalne złącze Video. Dodatkowym atutem ma być  wyświetlacz typu LCD, na którym wyświetlane jest menu urządzenia.

Użytkownicy, którzy jeszcze bardziej chcą powiększyć spektrum zastosowań kamery ISAW A2 ACE mogą dokupić do niej dodatkowe akcesoria. Pierwszy z nich to dedykowany miłośnikom sportów samochodowych, specjalny uchwyt umożliwiający przymocowanie kamery zarówno do wewnętrznych, jak i zewnętrznych elementów samochodu. Dla miłośników narciarstwa lub sportów rowerowych przygotowano umożliwiające mocowanie kamery na klatce piersiowej szelki.  Producent zapewnia, że specjalnie zaprojektowany system regulacji pozwala dostosować rozmiar szelek niemalże do każdej sylwetki użytkownika.

 

Sugerowana ceny opisywanych gadżetów:

  • Kamera sportowa ISAW A2 ACE – 999 zł brutto
  • Uchwyt samochodowy ISAW –  89 PLN brutto
  • szelki na klatkę piersiową ISAW: 99 PLN brutto

 

Informacja nadesłana przez dział PR firmy Modecom