Podkładka pod mysz StarCraft II Heart of the Swarm Podkładka pod mysz StarCraft II Heart of the Swarm

Podkładka pod mysz StarCraft II: Heart of the Swarm edycja Kerrigan

Już od północy w rodzimych sklepach można kupować kolejną odsłonę sagi StarCraft i z pewnością wielu polskich fanów posiada już swoją kopię gry na komputerach. W celu umilenia pierwszych chwil z jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów tego roku, firma SteelSeries postanowiła wraz z jego premierą, zaprezentować jak wygląda specjalnie wprowadzona do sprzedaży na tę chwilę podkładka pod mysz StarCraft II: Heart of the Swarm. Męskie grono fanów kultowej już gry od studia Blizzard, z pewnością ucieszy fakt, że zdobi ją podobizna Sarahy Kerrigan – w jej ludzkiej formie.

Producent zapewnia, że podkładka pod mysz StarCraft II: Heart of the Swarm została wykonana z najwyższej klasy materiałów z wykorzystaniem przyciągającej wzrok palety kolorów, powierzchnią o gładkim poślizgu i gumowym, antypoślizgowym spodem. Produkt dostępny jest już w sklepie internetowym SteelSeries oraz w wybranych sklepach online w sugerowanej cenie 14.99 euro.

Producent akcesoriów gamingowych informuje również o tym, że od 18 marca przez pięć dni na kanale Facebook oraz oficjalnej stronie internetowej SteelSeries, na graczy czeka mnóstwo konkursów i promocji z okazji wydarzenia „StarCraft II: Heart of the Swarm ze SteelSeries”, m.in. ciekawe informacje o graczach StarCraft II zespołu e-sportowego Fnatic, oraz  przeceny różnorodnych zestawów sprzętu.

Informację prasową oraz zdjęcia tego, jak wygląda podkładka pod mysz StarCraft II: Heart of the Swarm, nadesłała firma Galaktus.