Manta TV Flextronics Manta TV Flextronics

Telewizory Flextronics wzbogacają ofertę Manta Multimedia

Rodzimy producent sprzętu RTV AGD oraz jeden ze sponsorów piłkarskiej reprezentacji Polski – firma Manta Multimedia, ogłosił wczoraj, że do grona współpracujących z nim producentów dołączył kolejny podmiot. Niedługo w ofercie sprzedażowej Manty pojawią się telewizory Flextronics, firmy która jest jednym z czołowych dostarczycieli rozwiązań elektronicznych na świecie.

Nowe, 24-calowe telewizory z wbudowanym dekoderem DVB-T, które wkrótce pojawią się na rynku, są montowane w Polsce, w łódzkiej fabryce Flextronics. Zgodnie z polityką firmy Manta Multimedia, którą podkreślają przedstawiciele firmy i jej CEO Bogdan Wiciński, współpraca obu przedsiębiorstw zagwarantować ma klientom nowoczesną technologię wykonaną w oparciu o podzespoły najwyższej jakości, w przystępnej cenie. Wbudowany dekoder HD DVB-T umożliwi, bez konieczności zakupu osobnego dekodera, bezproblemowy odbiór sygnału naziemnej telewizji cyfrowej w jakości HD, który wkrótce całkowicie zastąpi stary, analogowy system nadawania.

Założona w 1961 roku w Krzemowej Dolinie w Kalifornii firma Flextronics jest jednym z największych  wykonawców sprzętu elektronicznego dla wielu cenionych firm z branży nowych technologii. Notowana na nowojorskiej giełdzie NASDAQ grupa Flextronics działa w ponad 30 krajach na 4 kontynentach, gdzie znajdują się fabryki i montownie urządzeń. Wśród klientów Flextronics znajdują bądź znajdowały się między innymi takie firmy, jak Apple, Lenovo, LG oraz LEGO.

Produkcja telewizorów przez Flextronics to kolejny dowód na dbałość o jakość i funkcjonalność nowych produktów Manta Multimedia. Wcześniej firma uzyskała EuroCertyfikat w kategorii Jakość Produktu / Wyrobu / Usługi. EuroCertyfikat to europejskie wyróżnienie przyznawane przedsiębiorstwom, które zaznaczają swoją obecność na rynku i uzyskują przewagę konkurencyjną poprzez oferowanie produktów o najwyższej jakości, spełniających surowe wymogi unijne.

Szczegóły techniczne nowego telewizora Manta Multimedia zostaną ogłoszone wkrótce.

Informację prasową nadesłała firma KoolThings.