Przystawki telewizyjne Measy z wbudowanymi radiatorami

Measy poinformowało o rozbudowaniu swoich przystawek telewizyjnych o radiatory, które mają pozytywnie wpłynąć na temperaturę urządzeń, a tym samym ich wydajność i stabilność.

Producent zapewnia, że dongle wyposażone w radiatory mogą pracować nawet w słabo wentylowanych pomieszczeniach oraz w sąsiedztwie innych sprzętów wydzielających duże ilości ciepła. Niższa temperatura, która jest zasługą nowej konstrukcji, ma przełożyć się na zwiększoną żywotność urządzeń, a także poprawić stabilność pracy.

measy_u2b

Producent zoptymalizował chłodzenie w modelach Measy U2B, U4A oraz U4C. Pierwszy z nich pracuje pod kontrolą Androida 4.2.2 i jest napędzany przez dwurdzeniowy procesor Rockchip RK3066 1,6 GHz oraz 1 GB RAM-u. Dwa kolejne natomiast posiadają układy Rockchip RK3188 z czterema rdzeniami o taktowaniu 1,6 GHz. Zastosowano tutaj również nowszą wersję systemu – 4.4.2 KitKat. Model U4C posiada natomiast dodatki w postaci kamery i mikrofonu. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w jednym z ostatnich artykułów na temat przystawek Measy.

Za Measy U2B należy zapłacić 249 zł. Przystawki U4A oraz U4C kosztują odpowiednio 315 zł i 349 złotych. Wszystkie urządzenia są objęte 24-miesięczną gwarancją.

 

Informacja nadesłana przez agencję WĘC PR