Radiobudzik AlarmDock Halo 3 od Gear4 ze złączem Lightning

AlarmDock Halo 3 od Gear4 to, jak podaje producent, pierwszy na świecie radiobudzik wyposażony w stację dokującą typu „Lightning”, dzięki czemu urządzenie jest kompatybilne z iPhonem 5 oraz z iPodem touch 5. generacji. Po pełnej nocy zasilania, bateria iPhone’a lub iPoda gotowa jest do całodziennej pracy. Przedni panel radiobudzika nie tylko zawiera stację dokującą, ale w całości jest również głośnikiem. Ponadto znalazł się na nim ekran LCD z wygaszaczem oraz przyciski sterujące. W radiobudziku nie zabrakło też funkcji drzemki – przycisk „Snooze” umieszczony został na szczycie urządzenia.

Funkcjonalność AlarmDock Halo 3 można rozszerzyć za pomocą darmowej aplikacji SmartLink dostępnej w AppStore. Umieszczenie iPhone’a lub iPoda wyposażonego w aplikację, w złączu dokującym pozwala na synchronizację zegara oraz alarmów używanych wcześniej na urządzeniu. Sygnałem alarmu może stać się jeden z gotowych dźwięków budzika, stacja radiowa lub wybrany utwór zachowany w pamięci iPhone’a. Aplikacja SmartLink oferuje również prognozę pogody z animacjami, kilka interfejsów użytkownika do wyboru, funkcje zdalnego sterowania, automatyczne strojenie stacji FM i wiele innych.

AlarmDock Halo 3 wyposażono też w standardowy port 3,5 mm, umożliwiający podłączenie każdego smartfona lub odtwarzacza muzycznego bez złącza „Lightning”. Wówczas urządzenie będzie pracować w roli głośnika.

Cena AlarmDock Halo 3 od Gear4 wynosi 399 zł.

 

Informacja nadesłana przez agencję PowerSales