Razer Naga Hex i podkładka Goliathus dla fanów League Of Legends

Razer, producent high-endowych akcesoriów dla graczy ogłosił współpracę z Riot Games, dzięki której na rynku pojawią się oficjalne akcesoria kolekcjonerskie dla bijącej rekordy popularności gry League Of Legends. Wśród nich, na samym początku pojawi się mysz Razer Naga Hex oraz podkładka pod gryzonia nazwana Goliathus.

Producent zapewnia, że Razer Naga Hex jako jedyna myszka na naszej planecie zoptymailozowana pod kątem gier MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), a świadczyć o tym ma fakt, iż zawiera sześć dużych, programowalnych przycisków umiejscowionych pod kciukiem, specjalne logo League of Legends oraz pokrętło przewijania skryptów. Dla lepszego efektu gracze mogą sparować mysz z podkładką Razer Goliathus oopatrzoną w logo gry i zaprojektowaną tak, by umożliwić błyskawiczne ruchy podczas walk, na przykład na kultowej mapie Summoner’s Rift. W pudełkach obu produktów gracze dodatkowo znajdą kod odblokowujący jednego z Bohaterów, a także specjalną skórkę (Kody dostępne są w Ameryce Północnej, Europie i Chinach. Aby uaktywnić kod, odwiedź stronę www.razerzone.com/gettryndamere).

Jesteśmy podekscytowani mogąc dostarczyć na rynek akcesoria, które zostały stworzone z myślą o dominacji w najbardziej popularnej grze w dzisiejszym e-Sporcie – powiedział Min-Liang Tan, współwłaściciel, CEO i dyrektor kreatywny Razer. Połączenie sił z Riot Games to krok do przodu dla wszystkich hardcore’owych graczy preferujących komputery PC. Z zapałem wspieraliśmy League of Legends od momentu zaistnienia tej gry na scenie i sponsorujemy jedne z najlepszych zespołów graczy w LoL na świecie.

Obecnie Razer sponsoruje ekipę Taipei Assassins, mistrzów świata i obrońców tytułu, a także zespoły Counter Logic Gaming, Evil Geniuses oraz koreańskich wdominatorów KT Rolster. Producent zaznacza, że akcesoria firmy Razer wybierają najlepsi profesjonalni gracze na całym świecie.

[toggle title=”Cechy myszy Razer Naga Hex (inf. producenta)”]

  • 6 przycisków pod kciukiem, zoptymalizowanych do gier MOBA/RPG
  • W sumie 11 przycisków z możliwością programowania
  • Specjalna technologia w przyciskach umożliwiająca 250 kliknięć na minutę
  • Cykl życia 10 milionów kliknięć
  • Ergonomiczny, zaokrąglony kształt
  • Technologia Razer Synapse 2.0
  • Rozdzielczość 5600 dpi, system Razer Precision 3.5G Laser Sensor
  • Technologia 1000 Hz Ultrapolling oferująca czas reakcji 1 ms
  • Przybliżone wymiary: 116 mm x 78 mm x 42 mm
  • Przybliżona waga: 134 g

[/toggle]

Informację prasową nadesłała firma KoolThings.