Techland Dobra gra Techland Dobra gra

Techland dodaje nowe tytuły do serii Dobra Gra

Polski dystrybutor gier komputerowych, firma Techland, nie próżnuje jeśli chodzi o jego nową serię wydawniczą. Dobra Gra wzbogaca się bowiem o nowe tytuły, które pojawią się na półkach sklepowych już 20 marca. Od tego dnia gracze będą mieli okazję poznać bajkowy świat Coloropus, przebojową bohaterkę Giana Sisters, a także zagłębić się w dynamiczną strzelaninę lotniczą osadzoną  w realiach I i II wojny światowej – Air Conflicts: Secret Wars. Wszystkie gry, zgodnie z ideą wydawcy, dostępne będą w okazyjnej cenie nie przekraczającej 20 złotych.

Informacje o grach (za stroną polskiego wydawcy):

Giana Sisters (zrecenzowana na naszej stronie)

Gra jest duchowym spadkobiercą legendarnej platformówki – The Great Giana Sisters. Wcielamy się w niej w postać tytułowej Giany, dziewczynki zagubionej w krainie snów. Rozgrywka toczy się w świecie o dwóch przeciwstawnych naturach i oparta jest na umiejętnym przechodzeniu z jego pozytywnej wersji do mrocznej. Tak samo zmienia się charakter naszej bohaterki. Zmiany wyglądu otoczenia oraz samej Giany mają istotny wpływ na przebieg gry.

Coloropus

Gracz wciela się w ośmiornicę, która pewnego dnia straciła swoją miłość. Jego zadaniem jest pomóc w odzyskaniu szczęścia, ale po drodze czeka na niego wiele niebezpieczeństw                 i łamigłówek do rozwiązania. Akcja toczy się w ponad 40 podwodnych lokalizacjach. Gra za pomocą zabawy, doskonale rozwija zdolność logicznego myślenia, a animowane dialogi nie wymagają umiejętności czytania, dlatego „Coloropus” jest idealny nawet dla najmłodszych graczy.

Air Conflicts: Secret Wars

Air Conflicts to zręcznościowa symulacja działań lotniczych z czasów I i II wojny światowej. Gra wyróżnia się niezwykle efektownym silnikiem zniszczeń, jak również wspaniałym środowiskiem. Unikalny silnik tworzy bardzo szczegółowe, realistyczne tereny. Ogromną zaletą gry jest możliwość toczenia walk w 49 misjach bojowych z wykorzystaniem wiernie odwzorowanych samolotów z czasów największego konfliktu zbrojnego ludzkości. Podczas walk gracz może zobaczyć jednocześnie dziesiątki samolotów biorących udział w bitwach powietrznych. Dodatkową atrakcją jest możliwość niszczenia oddziałów lądowych oraz okrętów przeciwnika. „Air Conflicts” Secret Wars” posiada też tryb multiplayer dla 8 graczy.

Więcej informacji o serii wydawniczej Dobra Gra można znaleźć na specjalnej dedykowanej jej stronie internetowej. Zainteresowani nowościami od firmy Techland mogą również odwiedzać jej facebookowy fanpage, który od założenia w zeszłym miesiącu rozwija się bardzo prężnie.

Informację prasową o serii Dobra gra nadesłała firma Techland.