Samsung Galaxy S5 z zegarkiem Galaxy Gear w prezencie

Sklep internetowy redcoon.pl wystartował z promocją, w ramach której najnowszy flagowiec koreańskiej firmy SamsungGalaxy S5 jest dostępny w zestawie z inteligentnym zegarkiem Galaxy Gear, a także bezpłatną dostawą do domu.

Samsung Galaxy S5 to najnowszy smartfon koreańskiego koncernu. Premiera urządzenia miała miejsce 11 kwietnia. Łącznie zadebiutowało ono w 125 krajach. Producent wyposażył go w wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 5,1 cala i rozdzielczości Full HD. Wewnątrz można znaleźć natomiast czterordzeniowy układ Qualcomm Snapdragon 801 z zegarem 2,5 GHz wspierany przez 2 GB RAM-u. Na dane użytkownika przeznaczono zaś 16 GB rozszerzalnej pamięci ROM.

sm-g900f-charcoal-black-02

Wszystko to dopełniają moduły LTE, Bluetooth 4.0, WiFi 802.11 ac, NFC i GPS. Do zdjęć posłużyć ma natomiast aparat z matrycą 16 Mpix i autorskim, zewnętrznym autofocusem (producent zapewnia, że ustawienie ostrości zajmuje mu zaledwie 0,3 sekundy). Za zasilanie odpowiada natomiast akumulator o pojemności 2800 mAh. Smartfon został też wyposażony w dodatki: czytnik linii papilarnych oraz pulsometr. Atutem całej konstrukcji jest zabezpieczenie przed wodą i kurzem, co poświadcza certyfikat IP67.

Samsung-Galaxy-Gear

Otrzymaliśmy informację prasową o promocji, którą wprowadził redcoon.pl. Galaxy S5 jest tutaj dostępny w cenie 2949 złotych. W prezencie sklep dorzuca jednak inteligentny zegarek (smartwatch) Galaxy Gear. Należy on do pierwszej generacji zakładanych urządzeń Samsunga. Zastosowany wyświetlacz Super AMOLED ma przekątną 1,63 cala, a moduł Bluetooth 4.0 pozwala na stałe połączenie ze smartfonem. Specyfikację dopełnia aparat z matrycą 1,9 Mpix. Samsung zastosował tutaj również szereg autorskich rozwiązań programowych, które mają wspierać synchronizację danych z innymi gadżetami.

 

Informacja nadesłana przez redcoon.pl