Smartfon Goclever Quantum 400 Colour Concept już dostępny

Smartfon Goclever Quantum 400 CC oficjalnie zadebiutował na polskim rynku. Urządzenie jest aktualnie dostępne na wyłączność jedynie w sklepie internetowym redcoon.pl, gdzie można je nabyć za konkurencyjnie niską cenę. I to właśnie ten element ma być jego największym atutem. Co jeszcze ma do zaoferowania nowa słuchawka od polskiego producenta?

Goclever Quantum 400 CC został wyposażony w 4-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 800 x 480 px. Urządzenie napędza procesor Broadcom BCM 23550 z czterema rdzeniami Cortex-A7 o taktowaniu 1,2 GHz. Wspiera go 512 MB RAM-u i 4 GB pamięci wewnętrznej. Tę ostatnią można dodatkowo rozszerzyć za pomocą karty Micro SD.

quantum

Tradycyjnie nie mogło zabraknąć tutaj też podstawowych modułów łączności: WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth i GPS (z A-GPS oraz wbudowanymi darmowymi mapami Polski, Czech i Słowacji). Dodatkowym atutem ma być tuner FM pozwalający na słuchanie radia po podłączeniu słuchawek oraz dwa sloty na karty SIM. Z tyłu zamontowano aparat z matrycą 2 Mpix. Przednia kamerka wideorozmów ma natomiast rozdzielczość 0,3 Mpix. Całość napędza Androida 4.2 Jelly Bean.

Goclever Quantum 400 CC jest dostępny na redcoon.pl w cenie 329 złotych, co czyni go jednym z najtańszych smartfonów na rynku. Sklep ten posiada aktualnie w swojej ofercie ten model na wyłączność.

Dużym atutem opisywanego gadżetu mają być też możliwości personalizacji. Do zestawu producent załącza trzy folie ochronne, trzy gumowe etui oraz trzy tylne panele. Wszystkie te akcesoria różnią się kolorami, co daje łącznie 48 kombinacji pozwalających na uczynienie urządzenia wyjątkowym. To nie pierwszy taki trik w wykonaniu firmy Goclever. Wcześniej, przy okazji premiery modelu Quantum 4,  do zestawu dodawano vouchery pozwalające na wydrukowanie naklejki na urządzenie z dowolnie wybraną wzorem lub fotografią.

 

Informacja nadesłana przez redcoon.pl