MODECOM MC-400 fruity MODECOM MC-400 fruity

Soczyście kolorowe słuchawki MODECOM MC-400 FRUITY

Firma MODECOM zaprezentowała najnowszą serię swoich słuchawek wyróżniających się atrakcyjnym designem, ciekawą kolorystyką oraz doskonałym brzmieniem. Modele wchodzące w skład serii MODECOM MC-400 FRUITY, mają w opinii producenta wyróżniać się z tłumu nie tylko za sprawą swojego wyglądu, lecz również wartości technicznych.

MODECOM MC-400 FRUITY to typowo miejska seria nagłownych słuchawek, zaprojektowanych z myślą o użytkownikach ceniących sobie możliwość wyróżnienia się w szarej rzeczywistości. Cechą charakterystyczną prezentowanych słuchawek z serii MC-400 FRUITY jest to, że zostały one niemalże w całości pokryte jednolitym kolorem. Jak soczyście prezentują się owe kolory możecie ocenić na zdjęciach.

Producent zapewnia jednak, że oprócz walorów wizualnych, słuchawki z serii MODECOM MC-400 FRUITY charakteryzować się będą także wysokiej jakości czystym dźwiękiem, podczas odtwarzania różnych gatunków muzycznych. Zadowoleni mają być wszyscy, a w szczególności ci ze słuchaczy, którzy w elektronicznych rytmach lubią odnaleźć mocny bas.

Dodatkowo słuchawki z serii MODECOM MC-400 FRUITY wyposażone są w mikrofon, które pozwala na komfortowe prowadzenie rozmów przez telefon komórkowy. Mają więc okazję stać się nie tylko przyjemnym gadżetem do odsłuchu muzyki w urbanistycznej scenerii, lecz również przydatnym akcesorium w codziennym życiu.

Słuchawki MODECOM MC-400 FRUITY dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych: różowej, pomarańczowej, turkusowej i seledynowej.

Sugerowana cena detaliczna MODECOM MC-400 FRUITY to 69,99 złotych. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi z kolei 24 miesiące.

Informację prasową nadesłała firma MODECOM S.A.