Telefon komórkowy M-LIFE ML0590 bez zbędnych dodatków

M-LIFE ML0590 to wyposażony w kolorowy wyświetlacz 1.8” telefon komórkowy służący przede wszystkim do dzwonienia i odbierania połączeń oraz pisania wiadomości SMS. Książka telefoniczna urządzenia mieści 200 kontaktów.

Najważniejszą jednak zaletą tego urządzenia ma być możliwość jednoczesnego korzystania z dwóch kart SIM. Co więcej, telefon M-LIFE ML0529 za pomocą specjalnych klawiszy funkcyjnych umożliwia swojemu właścicielowi szybkie wybranie karty, z której chce wykonać połączenie.

Telefon M-LIFE ML0529 ma też sprawdzić się w przypadku osób, które lubią słuchać muzyki. Na klawiaturze umieszczono przycisk MP3, który uruchamia odtwarzanie muzyki zapisanej na karcie microSD. W tym celu wbudowano tutaj 20 mm głośnik oraz moduł radia FM.

Telefon posiada moduł Bluetooth do korzystania m.in z bezprzewodowych akcesoriów. Dodatkowo w wyposażeniu znajduje się także latarka z dwoma diodami LED. Wszystkie funkcje zostały zamknięte w czerwono – czarnej obudowie. Wewnątrz znajdziemy ogniwo o pojemności 7000 mAh. Ma ono nam pozwolić na ok. 7 godz. rozmów oraz 7 dni czuwania urządzenia.

Zestaw oprócz telefonu i baterii zawiera także ładowarkę USB, kabel USB, słuchawki z mikrofonem oraz instrukcję obsługi. Sugerowana cena detaliczna wynosi 99 zł.

 

Informacja nadesłana przez agencję LECHPOL

More Stories
Podkładki pod mysz Natec Genesis M55
Nowe, niedrogie podkładki pod mysz dla graczy Natec Genesis M55