Telefon komórkowy M-LIFE ML0590 bez zbędnych dodatków

M-LIFE ML0590 to wyposażony w kolorowy wyświetlacz 1.8” telefon komórkowy służący przede wszystkim do dzwonienia i odbierania połączeń oraz pisania wiadomości SMS. Książka telefoniczna urządzenia mieści 200 kontaktów.

Najważniejszą jednak zaletą tego urządzenia ma być możliwość jednoczesnego korzystania z dwóch kart SIM. Co więcej, telefon M-LIFE ML0529 za pomocą specjalnych klawiszy funkcyjnych umożliwia swojemu właścicielowi szybkie wybranie karty, z której chce wykonać połączenie.

Telefon M-LIFE ML0529 ma też sprawdzić się w przypadku osób, które lubią słuchać muzyki. Na klawiaturze umieszczono przycisk MP3, który uruchamia odtwarzanie muzyki zapisanej na karcie microSD. W tym celu wbudowano tutaj 20 mm głośnik oraz moduł radia FM.

Telefon posiada moduł Bluetooth do korzystania m.in z bezprzewodowych akcesoriów. Dodatkowo w wyposażeniu znajduje się także latarka z dwoma diodami LED. Wszystkie funkcje zostały zamknięte w czerwono – czarnej obudowie. Wewnątrz znajdziemy ogniwo o pojemności 7000 mAh. Ma ono nam pozwolić na ok. 7 godz. rozmów oraz 7 dni czuwania urządzenia.

Zestaw oprócz telefonu i baterii zawiera także ładowarkę USB, kabel USB, słuchawki z mikrofonem oraz instrukcję obsługi. Sugerowana cena detaliczna wynosi 99 zł.

 

Informacja nadesłana przez agencję LECHPOL