Tracer NEO 3G Tracer NEO 3G

Tracer NEO 3G ma zapewnić stały i nieograniczony dostęp do sieci

Tracer wprowadził do sprzedaży tablet NEO 3G. Głównym atutem tego modelu ma być wbudowany modem 3G HSPA (14,4 Mb/s), który zapewni połączenie z internetem po umieszczeniu wewnątrz karty SIM. Ponadto Tracer Neo 3G wyposażony jest w 1 GB pamięci RAM oraz jednordzeniowy procesor Cortex A8 Allwinner A10 pracujący z częstotliwością 1,2 GHz, Za grafikę odpowiada natomiast układ MALI 400MP z pełną obsługą bibliotek Open GL. Tablet uzbrojono w wyświetlacz IPS o przekątnej 9,7 cala, obsługujący rozdzielczość 1024 x 768 px oraz system Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich.

Dodatkowo Tracer NEO 3G oferuje użytkownikom  dostęp do 16 GB wbudowanej pamięci flash z opcją rozszerzenia o kolejne 32 GB za pomocą kart MicroSD. Na bocznych krawędziach obudowy tabletu umieszczono złącza Micro USB oraz HDMI, dzięki którym możemy podłączyć zewnętrzny dysk twardy lub przesyłać obraz w wysokiej rozdzielczości do telewizora lub projektora.

Tracer NEO 3G wyposażony jest rówież w moduł Wi-Fi oraz w dwie kamery – z przodu VGA do wideorozmów (Skype), oraz z tyłu, z matrycą o rozdzielczości 2 megapikseli, którą możemy wykorzystać do robienia zdjęć oraz nagrywania filmików wideo.

Tablet Tracer NEO 3G objęty 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym i dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 959 zł brutto.

 

Informację nadesłała agencja Manejo PR.