Transcend SDHC Class 10
Transcend SDHC Class 10

Transcend SDHC Class 10 – karta, która pozwoli na bezprzewodową transmisję zdjęć

Firma Transcend wprowadza na rynek kartę pamięci Transcend SDHC Class 10 będącą jednocześnie adapterem Wi-Fi. Po umieszczeniu karty w odpowiednim aparacie można bezprzewodowo przenosić zdjęcia lub filmy do komputera i urządzeń mobilnych, a także udostępniać je w Internecie.

Transcend SDHC Class 10 może działać w dwóch trybach. Tryb Direct Share jest automatycznie aktywowany po włączeniu aparatu i umożliwia natychmiastowe udostępnienie zdjęć w sieci bezprzewodowej. Z kolei drugi z trybów – Internet Mode, pozwala na połączenie się z internetem za pośrednictwem pobliskiego hot spotu lub połączenia udostępnionego np. przez smartfon. Podczas pracy w trybie Internet Mode można szybko pobrać wybrane zdjęcia z karty i wysłać je e-mailem lub umieścić na swoim profilu w serwisie społecznościowym.

TRANSCEND SDHC Class 10

Tryby pracy przełączane są przy użyciu dedykowanej aplikacji Wi-Fi SD. Jest to aplikacja zaprojektowana pod urządzenia z systemami iOS i Android, umożliwiająca automatyczne sortowanie zdjęć według popularnych kategorii oraz wyposażona w funkcję Shoot & View. Pozwala ona na błyskawiczne przesłanie zrobionego zdjęcia do urządzenia mobilnego użytkownika (smartfona, tabletu), gdzie następnie możne je edytować i udostępnić znajomym w pożądanej postaci. Aplikacja Wi-Fi SD, pomocna dla karty Transcend SDHC Class 10, dostępna jest za darmo w App Store, Google Play oraz w Amazon Appstore.

Sugerowana cena brutto karty Transcend SDHC Class 10 Wi-Fi o pojemności 16GB to 225 PLN oraz 325 PLN za wersję 32GB.

[toggle title=”Specyfikacja Transcend SDHC Class 10″]

  • Pojemność: 16 GB, 32 GB
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 32 mm x 24 mm x 2.1 mm
  • Interfejs bezprzewodowy: Wi-Fi 802.11b/g/n
  • Szyfrowanie Wi-Fi: WEP/WPA/WPA2 (w trybie Direct Share karta obsługuje tylko szyfrowanie WPA2)
  • Temperatura pracy: 0°C do 60°C
  • Kompatybilność: Pełna lista aparatów kompatybilnych z kartą dostępna na stronie producenta
  • Kompatybilność aplikacji: Wi-Fi SD iPhone (3GS, 4, 4S z iOS 5.0+) oraz iPad, Urządzenia z systemem Android 2.2 lub nowszym

[/toggle]

 

Informację prasową nt. karty Transcend SDHC Class 10 nadesłała Sarota PR.

 

Pokaż Komentarze (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.