Czarne Creative Hitz MA2600 Czarne Creative Hitz MA2600

Uniwersalne słuchawki Creative Hitz MA2600

Wraz z początkiem roku, singapurski producent sprzętu audio – Creative – wprowadza na rynek nowe słuchawki dedykowane… każdemu. Uniwersalny charakter Creative Hitz MA2600 ma sprawić, że rzeczywiście spodobają się one każdemu potencjalnemu kupującemu. Zarówno w sferze estetyki, jak i funkcjonalności.

Creative Hitz MA2600 wyposażone zostały w 40-milimetrowe przetworniki z neodymowymi magnesami. Mają one za zadanie zagwarantować użytkownikowi wyraziste dźwięki i mocny bas z odpowiednią dozą dynamiki. Czystość dźwięku, co ważne, słyszalna ma być nie tylko podczas przerzucania ulubionych utworów na playliście, lecz także w czasie rozmów – za pomocą komunikatorów internetowych lub też telefonu. Creative Hitz MA2600 posiadają bowiem wbudowany mikrofon z regulatorem głośności, który według zapewnień producenta sprawdzać ma się idealnie również do nawigacji utworami w połączeniu z urządzeniami mobilnymi.

Innymi zaletami Creative Hitz MA2600 mają być płaski, nieplączący się przewód, pozłacane wtyki i ergonomiczna, składana budowa. Producent zapewnia, że transport tych słuchawek będzie niezwykle wygodny również dzięki dołączonemu do zestawu specjalnemu etui. O wygodę w czasie odsłuchu zadbać mają z kolei określane jako „miękkie” nauszniki pokryte skóropodobnym tworzywem.

W oko poszukujących słuchawek, Creative Hitz MA2600 mają wpaść także ze względu na swój wygląd i dwie dostępne wersje kolorystyczne: czarną i białą. Takie rozwiązania mają zadowolić klientów bez względu na ich wiek i preferencje muzyczne. Producent zapewnia, że ten model jest w stanie zadowolić każde ucho.

Cena słuchawek Creative Hitz MA2600 została ustalona na 289 złotych.

Informację prasową nadesłała firma White Magick.