Creative T3150 Wireless Creative T3150 Wireless

W maju zadebiutuje bezprzewodowy Creative T3150 Wireless

Jak zapewnia producent, Creative T3150 Wireless to rozwiązanie stworzone z myślą o miłośnikach dobrego dźwięku, którzy poszukują przystępnego cenowo i wygodnego w korzystaniu zestawu 2.1. Wykorzystanie bezprzewodowej technologii Bluetooth umożliwia połączenie głośnika nie tylko z laptopami, ale również smartfonami i tabletami. Rozwiązanie to gwarantować ma wszechstronność zestawu Creative T3150 Wireless – spełniać on ma oczekiwania zarówno jako głośnik komputerowy do oglądania filmów, jak i poręczny zestaw do słuchania muzyki, czy to w zaciszu własnego pokoju czy podczas dużej imprezy w ogrodzie.

Creative T3150 Wireless wyposażony został w autorską technologię IPF – Image Focusing Plate – której ulepszoną odsłonę producent przedstawił już pod koniec zeszłego roku, podczas premiery zestawów Inspire T6300 i T3300. Dzięki płytce skupiającej, będącej rdzeniem technologii IPF, możliwe jest poszerzenie obszaru odsłuchu dźwięku i poprawienie jego kierunkowości. Dzięki temu głośniki oferują mocniejszy i bardziej wyrazisty dźwięk, bez utraty dokładności tonalnej.

Oprócz dwóch głośników satelitarnych, w zestawie Creative T3150 Wireless znalazł się głośnik niskotonowy, wewnątrz którego umieszczona została rozszerzająca się ku dołowi tuba – jej umiejscowienie i ukształtowanie zapewniać mają odbiór czystych i głębokich basów.

Technologie i rozwiązania zastosowane w zestawie Creative T3150 Wireless:

  • Technologia Bluetooth pozwalająca na bezprzewodowe przesyłanie dźwięku w zasięgu 10 metrów z każdego laptopa, smartfona, tabletu i innego urządzenia wyposażonego w moduł Bluetooth.
  • Technologia Creative IFP poprawiająca kierunkowość i obrazowanie dźwięku, przy jednoczesnym zachowaniu dokładności tonalnej i zwiększeniu wyrazistości odtwarzanej muzyki.
  • Subwoofer wyposażony w rozszerzającą się ku dołowi tubę, umożliwiającą uzyskanie czystych basów i zwiększenie wrażenia przestrzenności dźwięku.
  • Przewodowy pilot z włącznikiem zasilania i wygodną funkcją regulacji głośności.

Creative T3150 Wireless ma być dostępny w maju 2013 roku. Producent ustalił cenę urządzenia na 289 złotych.

Informację prasową nadesłała firma Power Sales.