etui do iPada mini etui do iPada mini

W ofercie Hama pojawiają się etui do iPada mini

Hama Polska ogłosiła, że jej sprzedażową ofertę uzupełniają dwa nowe modele etui do iPada mini. Urządzenie od światowej daty premiery (23 października ubiegłego roku), zyskało już 10 milionów nabywców, którzy z pewnością ucieszeni będą możliwością zapewnienia mu bezpieczeństwa. Koszt etui, w zależności od modelu, waha się w widełkach 90 – 180 złotych.

Producent słynący niegdyś wyłącznie z dystrybucji akcesoriów fotograficznych, słusznie zauważa, że mniejszy i lżejszy od swoich „dorosłych” braci iPad mini narażony jest przez swoje rozmiary na większe ryzyko uszkodzeń mechanicznych. Zniwelować ma je specjalne etui do iPada mini, które oprócz ochrony gwarantuje swobodny dostęp do funkcji oferowanych przez tablet.

Model Crystal Case skutecznie zabezpieczać ma terminal przed uszkodzeniami, zadrapaniami i kurzem. Jego kształt jest idealnie dopasowany do iPada mini, zaś wyprofilowane otwory gwarantują łatwy dostęp do przycisków funkcyjnych i złączy. Rozkładene magnetyczne narożniki pozwalają na nieograniczone używanie kamery w etui. Crystal Case może posłużyć również jako podstawka do wygodnego ustawienia tabletu. Ten model etui do iPada mini jest dostępny w kolorze białym.

Większą gamę kolorystyczną zapewnić ma model 2W1, który dostępny jest w wersjach czarnej, białej i czerwonej. To etui do iPada mini wykonane zostało z materiału poliuretanowego, który jeszcze dokładniej zapewniać ma solidną ochronę tabletu. Etui 2W1 cechuje się podobnymi właściwościami jak Crystal Case, z tą różnicą, że chroni zarówno tylną, jak i przednią część iPada.

Ceny etui do iPada mini w ofercie Hama Polska:
  • iPad mini Crystal Case – 89,90 zł
  • iPad mini 2W1 – 179,90 zł

Informację prasową nadesłała firma Hama Polska.