Genius EasyPen F610E Genius EasyPen F610E

W sklepach pojawia się tablet graficzny Genius EasyPen F610E

Tablet graficzny Genius EasyPen F610E, to rozwiązanie zaprojektowane przede wszystkim z myślą o grafikach. Sprawdzi się także jako narzędzie wspomagające obróbkę zdjęć, zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów, według zapewnień producenta – głównie ze względu na niską cenę.

Tablet Genius EasyPen F610E, charakteryzować ma się elegancką i smukłą sylwetką, oraz obszarem roboczym wynoszącym 6.25” x 10”. Rozmiar urządzenia powinien pozwolić na komfortowa pracę, oraz na wygodne przenoszenie sprzętu np. w torbie, wraz z laptopem. Genius wyposażył ten model w bezprzewodowe pióro o 2048 poziomach nacisku. Jest ono zasilane przy pomocy jednej baterii AAA. Do dyspozycji użytkownika oddano także podstawkę, której odpowiednia waga sprawia, że w chwilach przerwy od pracy, pióro stabilnie spoczywa w wybranym miejscu. Sam tablet cechuję się wysoką rozdzielczością, wynosząca 4000 linii/cal.

Genius EasyPen F610E posiada 8 klawiszy makro, które powinny ułatwić i przyspieszyć pracę nad projektami. Ponadto, do zestawu z urządzeniem producent dołącza program graficzny Corel Painter Essentials 4.

Tablet Genius EasyPen F610E objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 260 zł brutto.

Informację prasową nadesłała Agencja WĘC Public Relations.