Akcesoria dla tabletów od firmy Tracer

Tracer rozszerzył swoje portfolio o szeroką gamę akcesoriów dedykowanych tabletom. W ofercie Tracera znajdziemy m.in. różnego rodzaju etui, pokrowce, stojaki oraz uchwyty – biurkowe i samochodowe.

Specjalne etui z klawiaturą przeznaczone dla urządzeń o przekątnej ekranu 7 lub 9,7 cala (m.in. modele Neo 10, OVO 3.0 czy OVO AIR) umożliwia korzystanie z tabletu tak, jak ze standardowego laptopa. Dodatkowym atutem gadżetu ma być dołączony do zestawu1 rysik.

Dla osób zmotoryzowanych przeznaczono uchwyty pozwalające na montaż tabletu na przedniej szybie lub na zagłówku fotela samochodowego. Użytkownicy korzystający z tabletów w domach mogą korzystać z uchwytów i podstawek biurkowych.

Ostatnia grupa akcesoriów, to wszelkiego rodzaju torby, etui i pokrowce, które gwarantować mają ochronę tabletu w trakcie podróży do pracy, szkoły czy uczelni. Producent zapewnia, że zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów i poza zabezpieczaniem urządzenia wyróżniają się oryginalnym i ciekawym dla oka wzornictwem.

Zaletą wszystkich akcesoriów Tracera ma być także atrakcyjna i przystępna cena. Najtańsze torby i etui można kupić już za 25-40 złotych, w podobnej cenie są dostępne wszelkiego rodzaju uchwyty i podstawki. Pełną listę produktów dedykowanych dla tabletów można znaleźć na nowej stronie marki Tracer: www.tracer.eu

Akcesoria Tracer dla tabletów objęte są 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

 

Informacja nadesłana przez Manejo PR