Gear4 StreetParty 5 Gear4 StreetParty 5

Do Polski trafia kompatybilny z iPhone 5 głośnik Gear4 StreetParty 5

Brytyjski producent sprzętu odtwarzającego muzykę, Gear4, znany ze współpracy z koncernem Apple, wprowadza na polski rynek pierwszy głośnik ze złączem „Lightning”. Mobilne urządzenie nazwane Gear4 StreetParty 5 bez problemów łączyć ma się ze wszystkimi najnowszymi produktami amerykańskiego koncernu, takimi jak: iPhone 5iPod touch, czy iPod nano.

Gear4 StreetParty 5 reprezentuję serię brytyjskiego producenta, która słynie z mobilności. Twórcy urządzenia zapowiadają, że będzie ono łączyło w sobie cechy przyjemnego dla oka designu, jak i użytecznego wykonania zaprojektowanego z myślą o wygodzie konsumentów. Wymiary Gear4 StreetParty 5 – wynoszące 14 cm wysokości i niewiele ponad 24 cm długości – mają uczynić z niego bardzo poręczny gadżet, który nadawać ma się do podróży. Sprzęt waży 600 gramów i bez problemu mieścić ma się w plecaku czy torbie podróżnej. Złącze „Lightning” umieszczone zostało na składanej podstawce, która rozłożona umożliwia wygodne podparcie głośnika w pozycji stojącej, zaś złożona pozwalać ma na bezpieczny transport urządzenia.

Wartością dodaną głośnika Gear4 StreetParty 5 ma być również dwojaka możliwość jego zasilania – bezprzewodowo z wykorzystaniem 4 baterii AA lub przewodowo za pomocą umieszczonego na tylnej obudowie wejścia DC In oraz dołączonego do zestawu zasilacza. W przypadku zasilania przewodowego, głośnik wyposażony w złącze „Lightning” służyć może również jako ładowarka do podłączonego do niego urządzenia firmy Apple. Poza wejściem DC In z tyłu urządzenia umieszczone zostały wejście Aux In oraz przycisk uruchamiający.

Głośnik Gear4 StreetParty 5 dostępny będzie w polskich sklepach w marcu 2013 roku. Jego cena ustalona została na 259 złotych brutto.

Informację prasową nadesłała firma PowerSales International.