Hama Star Hama Star

Hama wprowadza kamery Explorer, Scuba, Daytour i Star do kręcenia filmów pod wodą

Fani nurkowania mogą korzystać z szerokiego portfolio produktów. Oferujemy trzy rodzaje masek rejestrujących podwodne obrazy. Model Explorer umożliwia zapis filmów o rozdzielczości VGA, maksymalnie na głębokości 5 metrów pod powierzchnią wody. Dla bardziej wymagających użytkowników mamy  urządzenia Scuba 720p oraz 1080p rejestrujące obraz w rozdzielczości HD, nawet na głębokości 40 metrów. Ofertę uzupełniają kamery Daytour, pozwala wykonywać zdjęcia na głębokości 20 metrów pod powierzchnią wody, natomiast Star nawet do 60 metrów – wylicza Maciej Kramer, kierownik marketingu Hama Polska.

Hama stara się zawładnąć portfelami entuzjastów sportów wyczynowych od września ubiegłego roku, kiedy to wprowadziła do swojej oferty sprzedażowej typowe kamery sportowe.  Urządzenie niemieckiego producenta zaczęły trafiać na rowery i stoki narciarskie, a teraz powędrują również w podwodne głębiny. Wszystko za sprawą kamery Explorer, Scuba, Daytour i Star.

Przedstawiciele producenta zaznaczają, że do tej pory,  największym popytem wśród ich asortymentu cieszył się produkt Liquid Image All Sport. Podobno chętnie sięgali po niego narciarze oraz snowboardziści. Gogle, wyposażone w kamerę rejestrującą obraz z rozdzielczością 720p, zdawać mają egzamin podczas zjazdów z najbardziej stromych stoków i zachwycać mają swoją uniwersalnością. Użytkownik może wymieniać obiektyw w zależności od warunków lub zadań do wykonania. Wiosną i latem mogę posłużyć do nagrywania filmów podczas jazdy na rowerze czy rajdów motocyklowych.

Czy równie dużym zainteresowaniem będą cieszyć się kamery ExplorerScubaDaytour oraz Star? Przekonamy się zapewne w najbliższym czasie. Na razie, ich producent zapewnia, że specyficzna konstrukcja urządzeń ma być również ich atutem przemawiającym za ich wytrzymałością.

Informację prasową nadesłała firma Hama Polska.