Słuchawki SteelSeries Real Racing 3 dedykowane grze mobilnej od EA

Już dziś na urządzenia z Androidem i iOS trafia mobilna gra Real Racing 3. Specjalnie dla fanów tytułu, na rynku pojawiają się również specjalne słuchawki powstałe w wyniku współpracy producenta sprzętu dla graczy – SteelSeries i znanego wszystkim wydawcy gier komputerowych Electronic Arts Inc. 

Wizytówką w całości białych słuchawek mają być stylowe, lśniące boczne płytki z wzorem prędkościomierza oraz logo gry w kolorze chromu. W produkcie SteelSeries zastosowano regulowaną konstrukcję FluidFIT oraz izolujące dźwięk poduszki SNDBlock, stworzone z oddychającego siatkowego materiału. Urządzenie, zaprojektowane z myślą o jak największej mobilności, można złożyć, a każda słuchawka może być obrócona  do pozycji poziomej, co ułatwia przenoszenie i zakładanie. Do słuchawki Real Racing 3 dołączane są dwa komplety kabli: dla PC oraz dla Mac i urządzeń mobilnych – oba z mikrofonem. Każda słuchawka ma wejście jack, użytkownik sam może wybrać z której strony podłączyć przewód z mikrofonem. Niewykorzystany jack może służyć do dzielenia się dźwiękiem poprzez dołączenie drugiego zestawu słuchawek. Dzięki temu kilku użytkowników może słuchać tego samego źródła.

EA jest wiodącym wydawcą największych gier na iOS oraz Android. Jesteśmy dumni z partnerstwa przy jednej z ich najbardziej znanych serii mobilnych gier. –powiedział Bruce Hawver, dyrektor zarządzający SteelSeries. – Jesteśmy niezwykle podekscytowani, że najnowsze i pierwsze  słuchawki SteelSeries zaprojektowane do mobilnego grania mogą trafić w ręce graczy również pod marką Real Racing 3, gwarantując znakomitą jakość dźwięku prosto z mobilnych urządzeń.

W Real Racing 3 skupiliśmy się wykorzystaniu pełni mocy mobilnych technologi, aby stworzyć niesamowite, szczegółowe otoczenie i dostarczyć fanom wyścigów niezwykłe wrażenia płynące z rozgrywki.-  stwierdził z kolei Tony Lay, General Manager studia EA Firemonkeys. – Podeślijmy współpracę ze SteelSeries ze względu na reputację firmy jako producenta wysokiej jakości sprzętu, oraz ze względu na design ich słuchawek, Flux, zaprojektowanych specjalnie dla mobilnego grania. Stworzenie wersji dedykowanej Real Racing 3 było więc naturalnym wyborem.

Słuchawki Real Racing 3 są już dostępne w sklepie internetowym SteelSeries w cenie  99,99 euro.

Informację prasową nadesłał Galaktus IT Marketing Agency.