Hama ma nowe akcesoria: kartę dźwiękową USB, GPS i klawiaturę Uzzano

Hama wprowadza do swojej oferty kolejne akcesoria komputerowe. Oprócz bezprzewodowej klawiatury Uzzano są to karta dźwiękową USB oraz moduł GPS umożliwiający prowadzenie nawigacji przez notebooka.

Klawiatura Uzzano z wbudowanym trackballem umożliwia bezprzewodową obsługę desktopów, laptopów, komputerów All in One, konsoli do gier, a także Smart TV. Przyciski, zawierające laserowo wygrawerowane oznaczenia. Użytkownik ma do dyspozycji również klawisze multimedialne do sterowania muzyką, wideo lub Internetem. Bezprzewodowa technologia 2.4 GHz ma zapewnić zasięg działania do 15 metrów. Odbiornik USB charakteryzuje się kompaktowymi rozmiarami i można go ukryć w obudowie terminala. Klawiatura jest kompatybilna z systemami operacyjnymi Windows XP/Vista/7/8, a także konsolami do gier Nintendo Wii, Microsoft Xbox 360 i Sony PS3. Uzanno obsługuje również IPTV-Set-Top-Box.

Odbiornik GPS z portem USB w ofercie Hamy ma być kompatybilny z większością dostępnych programów do nawigacji. Moduł potrafi równorzędnie odbierać sygnał z maksymalnie 20 satelitów. Producent zapewnia, że urządzenie szybkość transmisji sięga 4800 bps.

Karta muzyczna USB 7.1 Surrond wsparta jest przez oprogramowanie Xear Sound, które symuluje dźwięk 7.1 Surround na słuchawkach lub głośnikach, a także umożliwia zorganizowanie karaoke.

 

Ceny urządzeń

  • Klawiatura Uzzano – 149 złotych,
  • Odbiornik GPS – 249 złotych,
  • Karta dźwiękowa USB – 79,90 złotych.

 

Informacja nadesłana przez agencję White-Magick