Crash Time 5 Undercover screenshoot Crash Time 5 Undercover screenshoot

Techland wyda Crash Time 5: Undercover

Już 4 kwietnia na półkach sklepowych pojawi się piąta odsłona cyklu popularnej gry wyścigowej – Crash Time 5: Undercover. Gracze będą mieli niewątpliwą okazję wziąć udział w tajnych operacjach policyjnych u boku gwiazd serialu „Kobra: Oddział Specjalny”. Gra będzie dostępna na platformę PC w cenie 59,90 zł oraz na konsole Xbox360 i PS3 w cenie 129,90 zł.

Crash Time 5: Undercover jest piątą odsłoną cyklu wyścigowych gier akcji, którego marka bazuje na popularnym serialu telewizyjnym „Kobra: Oddział Specjalny”. To idealna okazja, aby dołączyć do elity policji – Bena oraz Semira i pomóc im w pogoni za przestępcami. Deweloperzy ze studia Synetic przygotowali ponad 50 podobno wymagających misji, w których gracz będzie miał okazję brać udział w szybkich pościgach, gdzie może zasiąść za kierownicą ponad 50 modeli samochodów.

Crash Time to niesamowite pojedynki samochodowe, pościgi oraz moc adrenaliny. Marka  jest obecna na rynku od lat, a wciąż nie przestaje zaskakiwać. Piąta odsłona cyklu wyróżnia się bardzo dobrą stroną wizualną, co bezpośrednio wpływa na odbiór gry. Nie bez znaczenia pozostają także ujęcia z kamery crash-cam, dzięki której prezentowane są najbardziej widowiskowe wypadki. – mówi Anna Łada-Grodzicka, Manager ds. PR Wydawnictwa Techland.

Twórcy zadbali o to, aby spektakularne pościgi rozgrywane były w zróżnicowanym otoczeniu. Akcja rozgrywa się nie tylko na autostradach, ale także na torze wyścigowym czy na krętych,  alpejskich drogach. Podczas walki z przestępcami, gracz ma do dyspozycji różne gadżety służb specjalnych jak np. wyrzutnia z hakiem czy taśma z kolcami. Ważną opcją dla grających ma być również tryb multiplayer pozwalający na jednoczesny start w wyścigu 8 osób.

Informację prasową nadesłała firma Techland