Debiutuje Crash Time 5: Undercover na PC

Crash Time 5: Undercover jest piątą odsłoną cyklu wyścigowych gier akcji, którego marka bazuje na popularnym serialu telewizyjnym „Kobra: Oddział Specjalny”. To kolejna okazja, aby dołączyć do elity policji – Bena oraz Semira i pomóc im w pogoni za przestępcami. Deweloperzy ze studia Synetic przygotowali ponad 50 misji, podczas których gracz ma okazję brać udział w pościgach i zasiąść za kierownicą ponad 50 modeli samochodów.

[youtube id=”y5YlJQFu4zk” width=”590″ height=”350″ align=”center” caption=”Premierowy trailer Crash Time 5: Undercover”]

Akcja rozgrywa się nie tylko na autostradach, ale także na torze wyścigowym czy na krętych,  alpejskich drogach. Podczas walki z przestępcami, gracz ma do dyspozycji różne gadżety służb specjalnych jak np. wyrzutnia z hakiem czy taśma z kolcami. Crash Time 5: Undercover oferuje również tryb multiplayer, w którym w jednej grze uczestniczyć może  maksymalnie 8 graczy.

Crash Time 5: Undercover na platformę PC na rynku jest dostępna w cenie 59,90 zł. Wersje na konsole Xbox360 oraz PS3 pojawią się na sklepowych półkach w połowie maja w cenie 129,90 zł.

 

Informacja nadesłana przez dział PR Techlandu