Epay i UNICEF wprowadzają do sprzedaży karty podarunkowe „Prezenty bez Pudła”

Realizując program UNICEF Polska, rodzimy oddział epay wprowadza do wybranych sklepów HDS specjalne karty podarunkowe „Prezenty bez Pudła”. Całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na działania pomocowe prowadzone przez UNICEF. Karty dostępne są w czterech nominałach, wśród których najmniejszy to 15 złotych.

Każda z czterech kart podarunkowych pozwala na zakup pakietu niezbędnych leków, żywności lub materiałów szkolnych, które zostaną przekazane najbardziej potrzebującym. Każdy zakupiony pakiet wysyłany jest do jednego z ponad 150 państw, w których prowadzone są programy UNICEF.

W wybranych punktach HDS dostępne będą cztery karty o nominałach od 15 do 80 złotych. Każda z nich odpowiada innemu pakietowi kupowanemu na rzecz dzieci. Kupując Karty Podarunkowe „Prezenty bez pudła” dokładamy swoją cegiełkę do środków, jakie UNICEF przeznacza na pomoc dzieciom.  W paczce znajdą się materiały używane przez UNICEF w terenie – żywność terapeutyczna, szczepionki, materiały edukacyjne, terapeutyczne mleko.

Kupując kartę za 15 złotych zlecamy zakup i dostarczenie Pakietu Ratunkowego, w którym znajdzie się dzienna dawka żywności terapeutycznej. Dwukrotnie wyższa kwota zapewni 40 szczepionek przeciwko polio, odrze i tężcowi. Edukację młodych ludzi można wesprzeć sumą 50-ciu złotych, za które zakupione zostaną materiały szkolne, takie jak książki, zeszyty i ołówki dla 4 dzieci. Natomiast kupując kartę o nominale 80-ciu złotych zapewniamy dzieciom pakiet odżywczy, w którym znajdzie się zapas terapeutycznego mleka i herbatników dla 4 niedożywionych maluchów.

Dzięki zebranym środkom paczki zostaną nadane z magazynu UNICEF w Kopenhadze i trafią do jednego z ponad 150 państw w których działa organizacja. Każda osoba, która kupi kartę podarunkową, może potwierdzić swój zakup poprzez wydrukowanie specjalnego dyplomu – wystarczy wejść na stronę www.prezentybezpudla.pl/certyfikat i podać unikalny numer znajdujący się na karcie pod kodem kreskowym. Elektroniczny „Certyfikat zakupu” zawiera krótki opis wybranego pakietu. Dodatkowo możemy w wyznaczonym miejscu podać imię i nazwisko osoby, w imieniu której ufundowaliśmy prezent.

Więcej informacji na temat Kart Podarunkowych „Prezenty bez pudła” znajduje się na stronie internetowej: www.epaypolska.pl

 

Informacja nadesłana przez Havas Worldwide