flashout 3d flashout 3d

FLASHOUT 3D – futurystyczna gra wyścigowa ze studia Jujubee

FLASHOUT 3D, to tytuł inspirowany takimi klasykami jak F-Zero czy seria WipEout. Mamy tutaj więc do czynienia z futurystyczną rywalizacją okraszoną muzyką elektroniczną (stworzoną przez znanych polskich demoscenowców) i przepełnionymi akcją wyścigami. Podczas zabawy gracz kontroluje szybkie statki powietrzne zachowujące się jak poduszkowce, które z olbrzymią prędkością poruszają się nad torami ulokowanymi w takich krajach jak Polska, USA, Chiny czy Anglia. Twórcy podkreślają, że gra posiada unikalną technologię dzięki której efekty graficzne dostosowują się do rytmu muzyki. Aby osiągnąć zwycięstwo w wyścigu, gracz może korzystać z broni, bonusów i skrótów ukrytych na trasach, dostępne są także ulepszenia do posiadanych pojazdów.

[youtube id=”crCa4Ch70JI” width=”590″ height=”350″ align=”center” caption=”Trailer premierowy FLASHOUT 3D”]

Twócy zapewniają, że ich produkcja oferuje przystępny system sterowania. Gracze mogą kontrolować swój pojazd za pomocą akcelerometru, bądź wirtualnego joysticka. Wszelkie pozostałe działania, typu strzelanie z rakiet, bądź aktywowanie dopalacza, dostępne są z poziomu wirtualnych przycisków.

– Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że udało się nam stworzyć rozpoznawalną produkcję, która już teraz spotyka się z bardzo pochlebnym odbiorem ze strony graczy i zagranicznej prasy. Ale tak udana premiera, to przede wszystkim zasługa naszych pracowników, którzy włożyli sporo zaangażowania i pasji w tworzenie FLASHOUTA 3D, co z pewnością widać obcując z nasza grą. Nie powiedzieliśmy jednak ostatniego słowa i najbliższe darmowe aktualizacje powinny jeszcze bardziej uatrakcyjnić tę produkcję. – powiedział Michał Stepień, Prezes Zarządu Jujubee S.A.

Jujubee poinformowało także, że gra w wersji na urządzenia z systemem Android ukaże się w grudniu, zaś wersja na komputery Mac i PC w pierwszym kwartale 2013 roku.

 

Informację nadesłał dział PR firmy Jujubee