flashout 3d

FLASHOUT 3D – futurystyczna gra wyścigowa ze studia Jujubee

FLASHOUT 3D, to tytuł inspirowany takimi klasykami jak F-Zero czy seria WipEout. Mamy tutaj więc do czynienia z futurystyczną rywalizacją okraszoną muzyką elektroniczną (stworzoną przez znanych polskich demoscenowców) i przepełnionymi akcją wyścigami. Podczas zabawy gracz kontroluje szybkie statki powietrzne zachowujące się jak poduszkowce, które z olbrzymią prędkością poruszają się nad torami ulokowanymi w takich krajach jak Polska, USA, Chiny czy Anglia. Twórcy podkreślają, że gra posiada unikalną technologię dzięki której efekty graficzne dostosowują się do rytmu muzyki. Aby osiągnąć zwycięstwo w wyścigu, gracz może korzystać z broni, bonusów i skrótów ukrytych na trasach, dostępne są także ulepszenia do posiadanych pojazdów.

Twócy zapewniają, że ich produkcja oferuje przystępny system sterowania. Gracze mogą kontrolować swój pojazd za pomocą akcelerometru, bądź wirtualnego joysticka. Wszelkie pozostałe działania, typu strzelanie z rakiet, bądź aktywowanie dopalacza, dostępne są z poziomu wirtualnych przycisków.

– Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że udało się nam stworzyć rozpoznawalną produkcję, która już teraz spotyka się z bardzo pochlebnym odbiorem ze strony graczy i zagranicznej prasy. Ale tak udana premiera, to przede wszystkim zasługa naszych pracowników, którzy włożyli sporo zaangażowania i pasji w tworzenie FLASHOUTA 3D, co z pewnością widać obcując z nasza grą. Nie powiedzieliśmy jednak ostatniego słowa i najbliższe darmowe aktualizacje powinny jeszcze bardziej uatrakcyjnić tę produkcję. – powiedział Michał Stepień, Prezes Zarządu Jujubee S.A.

Jujubee poinformowało także, że gra w wersji na urządzenia z systemem Android ukaże się w grudniu, zaś wersja na komputery Mac i PC w pierwszym kwartale 2013 roku.

 

Informację nadesłał dział PR firmy Jujubee

Zobacz również
Najlepszy smartfon za złotówkę? Test Orange Reyo