Genius SW-HF5.1 5200, głośniki do salonu?

Genius powiększa portfolio swoich głośników Hi-Fi o zestaw SW-HF5.1 5200 o mocy wyjściowej 150 W RMS. Zestaw składa się z 50-watowego subwoofera z wyświetlaczem LED oraz panelem sterującym oraz pięciu satelit o mocy 20 W każda. Pasmo przenoszenia głośników zawiera się w przedziale 50Hz – 20kHz, a stosunek sygnału do szumu wynosi 75 dB. Głośniki zamknięte zostały w obudowach wykonanych z drewna.

Genius SW-HF5.1 5200 posiada wbudowany dekoder plików MP3, dzięki któremu możemy odtwarzać muzykę bezpośrednio z karty pamięci lub pendrive’a. Zestaw wyposażono w port USB oraz czytnik kart SD i microSD. Na przednim panelu znajdziemy także gniazdo AUX, do którego możemy podłączyć inne urządzenia. Z tyłu natomiast znajduje się włącznik oraz wejścia audio, do których można podłączyć jednocześnie kilka źródeł dźwięku, np. odtwarzacz DVD, CD czy konsolę do gier. W zestawie z głośnikami znajduje się bezprzewodowy pilot, komplet kabli oraz instrukcja obsługi.

Głośniki Genius SW-HF5.1 5200 posiadają 24-miesięczną gwarancję producenta. Do sprzedaży trafią w drugiej połowie sierpnia, a ich sugerowana cena detaliczna wyniesie ok. 530 zł

 

Informacja nadesłana przez agencję WĘC PR