GSmart Guru G1, czyli smartfon ze średniej półki od Gigabyte

  GSmart Guru G1 został wyposażony w czterordzeniowey procesor MediaTek MT6589T z zegarem 1,5 GHz oraz 2 GB pamięci operacyjnej. Treści są wyświetlane na pięciocalowym wyświetlaczu w rozdzielczości Full HD. Producent zastosował tutaj ponadto technologię OGS (One Glass Solution), która ma zapewniać optymalny kontrast i odwzorowanie barw, a także odpowiednią głębię czerni. Urządzenie pracuje pod kontrolą Androida 4.2 Jelly Bean.

  Smartfon GSmart Guru G1 został wyposażony w aparat z matrycą o rozdzielczości 13 milionów pikseli. Wśród funkcji wbudowanych w aplikację do jego obsługi znalazły się m.in. tryb panoramiczny, scalanie kilku kadrów w jedno oraz opcję 40 zdjęć seryjnych. GSmart Guru G1 potrafi  ponadto rejestrować wideo w rozdzielczości Full HD przy wykorzystaniu opcji stabilizacji obrazu. Frontowa kamerka posiada rozdzielczość 5 MPix i pozwala na prowadzenie wideorozmów.

  GSmart Guru G1 obsługuje sieci GSM w standardzie HSPA+ i pozwala na pobieranie danych z prędkością do 42 Mb/s. Na dane użytkownika przeznaczono 32 GB wbudowanej pamięci flash. Całość zasila bateria o pojemności 2500 mAh.

  Jak zapewnia producent, konstrukcję smartfona stanowi jednorodna i ultra cienka (7,2 mm grubości) bryła wykonana z nierdzewnej stali z wtopionym we frontowy panel wyświetlaczem oraz zamontowaną na stałe tylną klapką.

  Sugerowana cena detaliczna smartfona GSmart Guru G1 wynosi 1399 zł.

   

  Informacja nadesłana przez agencję 4Publicity

  Najnowsze wpisy

  Chcesz więcej? Zajrzyj jeszcze tutaj: