GSmart Guru G1, czyli smartfon ze średniej półki od Gigabyte

GSmart Guru G1 został wyposażony w czterordzeniowey procesor MediaTek MT6589T z zegarem 1,5 GHz oraz 2 GB pamięci operacyjnej. Treści są wyświetlane na pięciocalowym wyświetlaczu w rozdzielczości Full HD. Producent zastosował tutaj ponadto technologię OGS (One Glass Solution), która ma zapewniać optymalny kontrast i odwzorowanie barw, a także odpowiednią głębię czerni. Urządzenie pracuje pod kontrolą Androida 4.2 Jelly Bean.

Smartfon GSmart Guru G1 został wyposażony w aparat z matrycą o rozdzielczości 13 milionów pikseli. Wśród funkcji wbudowanych w aplikację do jego obsługi znalazły się m.in. tryb panoramiczny, scalanie kilku kadrów w jedno oraz opcję 40 zdjęć seryjnych. GSmart Guru G1 potrafi  ponadto rejestrować wideo w rozdzielczości Full HD przy wykorzystaniu opcji stabilizacji obrazu. Frontowa kamerka posiada rozdzielczość 5 MPix i pozwala na prowadzenie wideorozmów.

GSmart Guru G1 obsługuje sieci GSM w standardzie HSPA+ i pozwala na pobieranie danych z prędkością do 42 Mb/s. Na dane użytkownika przeznaczono 32 GB wbudowanej pamięci flash. Całość zasila bateria o pojemności 2500 mAh.

Jak zapewnia producent, konstrukcję smartfona stanowi jednorodna i ultra cienka (7,2 mm grubości) bryła wykonana z nierdzewnej stali z wtopionym we frontowy panel wyświetlaczem oraz zamontowaną na stałe tylną klapką.

Sugerowana cena detaliczna smartfona GSmart Guru G1 wynosi 1399 zł.

 

Informacja nadesłana przez agencję 4Publicity