MSI AP200 – komputer All-in-One dla biznesu od MSI

MSI AP200 jest komputerem PC typu All-in-One wyposażonym w wyświetlacz o przekątnej 20 cali oraz procesor 4. generacji Intel Haswell. Producent wyposażył urządzenie w panel dotykowy z obsługą multitouch. Zastosowany ekran wspierają również technologie flicker-free, anti-glare oraz Less Blue Light, które mają minimalizować zmęczenie wzroku.

Sercem komputera MSI AP200 jest procesor dwurdzeniowy procesor Intela z rodziny Haswell, tworzony w 22 nm procesie technologicznym i bazujący na platformie Shark Bay. Układ ten bazuje na chipsecie Intel H81 zaprojektowanym dla podstawki LGA1150. Zintegrowano w nim także procesor graficzny iGPU.

All-in-One od MSI posiada ekran z powłoką anti-glare, która ma redukować odblaski i odbicia tła w biurach, sklepach i klasach. Natomiast zastosowana technologia Flicker-Free odpowiada za stabilizację wyjściowego natężenia prądu, i zatrzymuje migotanie, niewidoczne dla ludzkiego oka. Oprócz wyświetlacza Flicker-Free, MSI AP200 posiada technologię Less Blue Light, która redukuje widmo niebieskiej energii emitowanej z ekranu.

Opisywany komputer MSI AP200 posiada dwa porty COM, do których można podłączyć: czytniki kodów kreskowych, czytniki kart kredytowych, drukarki paragonów itp. Nie zabrakło tutaj również złącza USB 3.0 z technologią MSI Super ChargerAll-in-One od MSI oferuje również funkcję Pivot wspieraną przez automatyczną rotację ekranu.

 

Informacja nadesłana przez agencję Galaktus