Hama wprowadza do swojej oferty słuchawki Urbanears

Urbanears to szwedzka marka, której słuchawki można było zobaczyć m.in. na ostatnich targach CES w Las Vegas. Producent podkreśla, że podczas projektowania urządzeń przywiązuje szczególną wagę do wysokiej jakości dźwięku oraz ergonomii. Wszystkie modele Urbanears posiadają ręcznie wykonane przetworniki.

Hama wprowadza do swojego portfolio pięć modeli słuchawek Urbanears. Headsety z serii Zinken wyposażono w przetworniki 40 mm Dual oraz obsługują zakres częstotliwości słuchawek 20 Hz – 20 kH i impedancję 85 Ohm. Słuchawki posiadają obracane muszle, gniazdo Zound, pozwalające słuchać muzyki we dwoje oraz kabel zakończony z jednej strony wtykiem 3,5 mm, a z drugiej 6,3 mm. Ten drugi przystosowany jest do sprzętu używanego przez profesjonalnych DJ-ów. Słuchawki wykonane są materiału, który ma nie absorbować zapachu oraz potu. Model Zinken obecnie dostępny jest w kilku kolorach.

Medis, Tanto oraz Bagis to propozycje dla mobilnych użytkowników. W modelu Medis zastosowano rozwiązanie EarClick, co ma sprawiać, że słuchawki pewnie trzymają się na uchu. Producent dodatkowo załącza do zestawu cztery dodatkowe nakładki w różnych rozmiarach. Słuchawki posiadają przetworniki o średnicy 15 mm, obsługują pasmo 20 Hz – 20 kHZ, a ich poziom impedancji wynosi 32 Ohm. Dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych.

Model Tanto posiada przetworniki o średnicy 36 mm, a pasmo przenoszenia oraz impedancja są tożsame ze słuchawkami Medis. Tanto jest oferowane również w wielu kolorach. Producent zapewnia, że wszystkie modele słuchawek Urbanears mają mikrofon i współpracują z popularnymi terminalami – Samsunga, RIM, HTC czy Apple.

 

Ceny słuchawek Urbanears

  • Bagis – 139,00 złotych
  • Tanto – 179,00 złotych
  • Medis – 229,00 złotych
  • Plattan – 259,00 złotych
  • Zinken – 399,00 złotych

 

Informacja nadesłana przez agencję White-Magick