Joysticki Tracer JoyTouch umożliwią komfortowe granie na tablecie

Tracer wprowadził do sprzedaży mini joysticki z serii JoyTouch. Modele STAMP i SPRING to uniwersalne kontrolery, które nie wymagają zasilania i działają ze wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w dotykowe, pojemnościowe ekrany. Mogą to być zarówno smartfony jak i tablety z systemami iOS, Android oraz Windows Phone.

JoyTouch STAMP, pod względem designu nawiązuje do tradycyjnych dżojstików. Aluminiowa konstrukcja oraz mocna przyssawka mają gwarantować stabilne i precyzyjne działanie kontrolera. Model ten dostępny jest w dwóch rozmiarach – dla tabletów (większy) i smartfonów (mniejszy).

JoyTuch SPRING, to konstrukcja przypominająca analogowe gałki wykorzystywane we współczesnych gamepadach. Urządzenie wyposażono w dwie przyssawki. Model SPRING, podobnie jak STAMP, udostępniono w dwóch rozmiarach – tabletowym i smartfonowym.

Do każdego zakupionego mini dżojstika Tracer JoyTouch producent dodaje woreczek – etui gratis. Sugerowana cena modeli STAMP i SPRING to 25 złotych brutto. Mini Joysticki Tracer objęte są 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym producenta.

 

Informacja nadesłana przez agencję Manejo PR