Komiksowe pendrive’y z Batmanem, Supermanem i innymi od firmy Emtec

Impakt w połowie czerwca wprowadzi do sprzedaży nowe pendrive’y marki Emtec, które swoim wyglądem będą przedstawiały kultowe postaci z amerykańskich komiksów z lat 50-tych. Wśród nich znajdzie się: Superman – superbohater, który ratuje świat przed złoczyńcami. Wonder Woman, która posiada nadludzką siłę, wytrzymałość i zdolność aktywnego lotu. Batman – postać, która dzięki niesamowitemu wytrenowaniu i supernowoczesnym gadżetom skutecznie walczy ze złem oraz Cat Woman, która jest mistrzynią akrobatyki, a do tego świetnie posługuje się różnymi rodzajami biczy.

Nowe pendrive’y wykonane są z miękkiej gumy, co ma zapobiegać uszkodzeniom powstałym wskutek upadku lub kontaktu z twardymi przedmiotami. Przy każdej pamięci użytkownik znajdzie zawieszkę, która ma dobrze sprawdzać się chociażby jako mocowanie kółka na klucze. Wszystkie pamięci mają pojemność 8 GB. Jak zapewnia producent, ich prędkość odczytu ma sięgać 15 MB/s.

Do każdego pendrive’a dołączony będzie zestaw 4 zmywalnych tatuaży z motywami z komiksu. Produkty będą objęte 5-letnią gwarancją, a sugerowana cena detaliczna przez producenta Emtec, wyniesie 79 zł.

 

Cechy pendrive’ów Emtec z bohaterami komiksów:

  • Pojemność: 8 GB, USB 2.0
  • Prędkość odczytu do 15MB/s; zapis do 5MB/s
  • Kompatybilny z: Windows 8, 7, Vista, XP, Me, 2000/ Mac OS X / Linux 2.6x
  • W zestawie komplet 4 zmywalnych tatuaży

 

Informacja nadesłana przez agencję Entrymedia