Lingoal HD – nowa wersja przeglądarki do nauki angielskiego na iPada

  W Apple App Store pojawiła się aplikacja Lingoal HD – przeglądarka do nauki angielskiego na iPada. Jest ona rozszerzeniem Lingoal w wersji na Phone’a, która daje możliwość przeglądania stron www na dużym ekranie.

  – Korzystanie z Lingoal HD na iPadzie zapewni naszym użytkownikom jeszcze większy komfort czytania i surfowania po internecie. W tym czasie mogą też sprawdzać znaczenie nieznanych im słów i zapisywać je do późniejszej nauki. Następnie mogą oni uruchomić Lingoal na swoim iPhonie w dowolnym miejscu i pasującym im czasie, i uczyć się zapisanych wcześniej słówek. Jest to możliwe dzięki pełnej synchronizacji Lingoal i Lingoal HD – powiedział Niss Jonas Carlsson, CEO firmy Brainglass.

  [youtube id=”G7n779HFRM” width=”590″ height=”350″ align=”center” caption=”Prezentacja funkcji programu.”]

  Jak zapewnia producent, główne cechy programu w wersji na iPada to:

  • Możliwość przeglądania anglojęzycznych stron w Lingoal i dotknięcia każdego nieznanego nam słówka, żeby natychmiast zobaczyć jego tłumaczenie i posłuchać wymowy. Przeglądarka została wyposażona w słownik liczący ponad 138 tys. haseł w języku angielskim i dodatkowo 16 różnych słowników dwujęzycznych (w tym słownik angielsko-polski);
  • Możliwość natychmiastowego zapisania każdego ze sprawdzanych słówek do Modułu Nauki i stworzenia na podstawie tego słówka ćwiczeń umożliwiających jego zapamiętanie.

  Synchronizacja Lingoal HD z Lingoal na iPhone jest możliwa dzięki wprowadzonemu do App Store uaktualnieniu programu do wersji 1.3. Inną ważną zmianą w Lingoal 1.3 ma być spolszczony interfejs użytkownika. Lingoal HD będzie dostępny do pobrania w Apple App Store za jednorazową opłatę w wysokości 10 euro. Taniej, bo za 1 euro, można kupić Lingoal HD w ciągu pierwszego tygodnia od momentu zatwierdzeniu aplikacji w App Store.

  Aplikację Lingoal HD można zainstalować na iPadzie z systemem operacyjnym iOS 5.0+. Jeśli użytkownik korzysta z darmowego planu abonamentowego Lingoal, może na aplikacji zachować i stworzyć ćwiczenia dla 20 słów. Jeśli osiągnie ten limit, może usunąć wcześniej zapisane słowa, aby nadal móc korzystać z programu za darmo. Istnieje także możliwość zwiększania darmowego limitu słów o 5 kolejnych – za każdego znajomego z Facebooka, który przyjmie zaproszenie do korzystania z przeglądarki.

  Korzystanie z wersji bez limitów kosztuje 4,99 euro na miesiąc, 9,99 euro na pół roku lub 29,99 euro na rok.

   

  Informacja nadesłana przez agencję PR Solutions

  Najnowsze wpisy

  Chcesz więcej? Zajrzyj jeszcze tutaj: