Lingoal HD – nowa wersja przeglądarki do nauki angielskiego na iPada

W Apple App Store pojawiła się aplikacja Lingoal HD – przeglądarka do nauki angielskiego na iPada. Jest ona rozszerzeniem Lingoal w wersji na Phone’a, która daje możliwość przeglądania stron www na dużym ekranie.

– Korzystanie z Lingoal HD na iPadzie zapewni naszym użytkownikom jeszcze większy komfort czytania i surfowania po internecie. W tym czasie mogą też sprawdzać znaczenie nieznanych im słów i zapisywać je do późniejszej nauki. Następnie mogą oni uruchomić Lingoal na swoim iPhonie w dowolnym miejscu i pasującym im czasie, i uczyć się zapisanych wcześniej słówek. Jest to możliwe dzięki pełnej synchronizacji Lingoal i Lingoal HD – powiedział Niss Jonas Carlsson, CEO firmy Brainglass.

[youtube id=”G7n779HFRM” width=”590″ height=”350″ align=”center” caption=”Prezentacja funkcji programu.”]

Jak zapewnia producent, główne cechy programu w wersji na iPada to:

  • Możliwość przeglądania anglojęzycznych stron w Lingoal i dotknięcia każdego nieznanego nam słówka, żeby natychmiast zobaczyć jego tłumaczenie i posłuchać wymowy. Przeglądarka została wyposażona w słownik liczący ponad 138 tys. haseł w języku angielskim i dodatkowo 16 różnych słowników dwujęzycznych (w tym słownik angielsko-polski);
  • Możliwość natychmiastowego zapisania każdego ze sprawdzanych słówek do Modułu Nauki i stworzenia na podstawie tego słówka ćwiczeń umożliwiających jego zapamiętanie.

Synchronizacja Lingoal HD z Lingoal na iPhone jest możliwa dzięki wprowadzonemu do App Store uaktualnieniu programu do wersji 1.3. Inną ważną zmianą w Lingoal 1.3 ma być spolszczony interfejs użytkownika. Lingoal HD będzie dostępny do pobrania w Apple App Store za jednorazową opłatę w wysokości 10 euro. Taniej, bo za 1 euro, można kupić Lingoal HD w ciągu pierwszego tygodnia od momentu zatwierdzeniu aplikacji w App Store.

Aplikację Lingoal HD można zainstalować na iPadzie z systemem operacyjnym iOS 5.0+. Jeśli użytkownik korzysta z darmowego planu abonamentowego Lingoal, może na aplikacji zachować i stworzyć ćwiczenia dla 20 słów. Jeśli osiągnie ten limit, może usunąć wcześniej zapisane słowa, aby nadal móc korzystać z programu za darmo. Istnieje także możliwość zwiększania darmowego limitu słów o 5 kolejnych – za każdego znajomego z Facebooka, który przyjmie zaproszenie do korzystania z przeglądarki.

Korzystanie z wersji bez limitów kosztuje 4,99 euro na miesiąc, 9,99 euro na pół roku lub 29,99 euro na rok.

 

Informacja nadesłana przez agencję PR Solutions