Prestigio MultiPad 9.7 Ultra Duo – tablet do pracy i rozrywki

Nowy MultiPad od Prestigio posiada 9,7-calowy wyświetlacz pojemnościowy o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, oparty na właściwościach matrycy IPS z podświetleniem LED. Ma to zapewniać szeroki kąt widzenia wynoszący 178 stopni oraz efektywną obsługą multitouch. Na pokładzie umieszczono dwurdzeniowy procesor Cortex A9 z zegarem o taktowaniu 1,6 GHz wsparty przez czterordzeniowy układ graficzny Mali 400. Całość pracuje pod kontrolą Androida w wersji 4.1 Jelly Bean.

Urządzenie posiada dwie kamerki o rozdzielczości 2,0 MPix, czterokierunkowy sensor położenia oraz wyjście HDMI umożliwiające podłączenie zewnętrznego monitora. Na dane przeznaczono 16 GB wbudowanej pamięci Flash, którą można rozszerzyć zewnętrzną kartą microSD o pojemności do 32 GB. Za długotrwałą pracę ma odpowiadać akumulator o pojemności 8000 mAh.

Prestigio MultiPad 9.7 Ultra Duo ma dostęp do automatycznych aktualizacji oprogramowania za pomocą funkcji Over The Air, bezpośrednio od dostawcy na urządzenie. Producent MultiPada informuje też o dostępie do 5 GB przestrzeni dyskowej w chmurze SugarSync – preinstalowanym serwisie danych.

Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach kolorystycznych ramki zdobiącej obudowę – czerni i stonowanego bordo. Producent załącza do zestawu elegancki, skórzany pokrowiec. Sugerowana cena detaliczna urządzenia to 999 zł.

 

Informacja przesłana przez agencję 4Publicity