Prestigio MultiPad 9.7 Ultra Duo – tablet do pracy i rozrywki

Nowy MultiPad od Prestigio posiada 9,7-calowy wyświetlacz pojemnościowy o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, oparty na właściwościach matrycy IPS z podświetleniem LED. Ma to zapewniać szeroki kąt widzenia wynoszący 178 stopni oraz efektywną obsługą multitouch. Na pokładzie umieszczono dwurdzeniowy procesor Cortex A9 z zegarem o taktowaniu 1,6 GHz wsparty przez czterordzeniowy układ graficzny Mali 400. Całość pracuje pod kontrolą Androida w wersji 4.1 Jelly Bean.

Urządzenie posiada dwie kamerki o rozdzielczości 2,0 MPix, czterokierunkowy sensor położenia oraz wyjście HDMI umożliwiające podłączenie zewnętrznego monitora. Na dane przeznaczono 16 GB wbudowanej pamięci Flash, którą można rozszerzyć zewnętrzną kartą microSD o pojemności do 32 GB. Za długotrwałą pracę ma odpowiadać akumulator o pojemności 8000 mAh.

Prestigio MultiPad 9.7 Ultra Duo ma dostęp do automatycznych aktualizacji oprogramowania za pomocą funkcji Over The Air, bezpośrednio od dostawcy na urządzenie. Producent MultiPada informuje też o dostępie do 5 GB przestrzeni dyskowej w chmurze SugarSync – preinstalowanym serwisie danych.

Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach kolorystycznych ramki zdobiącej obudowę – czerni i stonowanego bordo. Producent załącza do zestawu elegancki, skórzany pokrowiec. Sugerowana cena detaliczna urządzenia to 999 zł.

 

Informacja przesłana przez agencję 4Publicity

More Stories
Podkładka pod mysz StarCraft II Heart of the Swarm
Podkładka pod mysz StarCraft II: Heart of the Swarm edycja Kerrigan