Manta przedstawia uniwersalne akcesoria do tabletów

Manta Multimedia wprowadza na rynek serię uniwersalnych akcesoriów do tabletów – regulowane podstawki oraz pełną klawiaturę.

Podstawka MA320 została zaprojektowana z myślą o osobach, które korzystają z tabletu do oglądania filmów i czytania książek w wersji cyfrowej. Dzięki niej możliwe jest ustawienie urządzenia na stole czy biurku – zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej. Uniwersalna podstawka została wyposażona w regulację i ma być kompatybilna z wszystkimi tabletami obecnymi na rynku. MA320 pozwala też wykorzystać tablet jako cyfrową ramkę na zdjęcia.

Uchwyt MA321 służy do zamocowania tabletu na zagłówku przedniego siedzenia w samochodzie. Dzięki temu rozwiązaniu pasażerowie znajdujący się na tylnym siedzeniu pojazdu mogą oglądać filmy, bądź korzystać z urządzenia bez potrzeby trzymania go w dłoniach. Regulacja ramion pozwala utrzymać tablety o różnej wielkości.

Klawiatura MA701 to gadżet dla użytkowników wprowadzających duże ilości tekstu. Producent zapewnia, że jej konstrukcja jest wytrzymała i lekka. Złącze micro USB ma zaś zapewniać kompatybilność z wszystkimi tabletami dostępnymi na rynku wyposażonymi w ten port. Całość zamknięto w etui, chroniącym przed kurzem i służącym do transportu. Klawiatura ma być gotowa do działania od razu po jej otwarciu.

 

Specyfikacja techniczna klawiatury Manta MA701

  • Standardowa klawiatura QWERTY
  • Rozmiar 7 cali
  • Wytrzymała i lekka konstrukcja
  • Wysoki komfort pisania
  • Złącze micro USB
  • Kompatybilna z wszystkimi tabletami

 

Informacja nadesłana przez agencję Koolthings