Myszy Mad Catz RAT dostępne w nowych kolorach

  Jak zapewnia producent, myszy Mad Catz RAT  zaprojektowano z myślą o wymagających graczach, którzy oczekują komfortu, precyzji i kontroli każdego parametru, a także ergonomii. Agresywny wygląd przywodzi nieco na myśl filmy z serii „Transformers”. Wewnątrz znaleźć mamy natomiast najbardziej zaawansowaną technologię, która nigdy dotąd nie została stosowana przy produkcji kontrolerów do gry.

  Konstrukcja myszy pozwala użytkownikowi na wymianę elementów obudowy o różnych typach pokrycia zapewniających zmienną przyczepność i geometrię myszki. Możliwe jest zatem dostosowanie rozmiarów długości, wagi, wysokości i szerokości myszki za pomocą dołączonego narzędzia kalibrującego.  Dodatkowo myszy Mad Catz RAT zaopatrzono w 3 tryby CYBORG, w których parametry różnią się między sobą i mogą być używane wg własnych preferencji.  Udogodnieniem ma być też oprogramowanie SST, za pomocą którego można dostosować parametry urządzeń (5,7,9).

  W ofercie dystrybutora Impakt dostępna jest cała seria w trzech wersjach kolorystycznych: błyszcząca czerń, biały oraz czerwony. Wszystkie modele są objęte 2 letnią gwarancją, a ceny detaliczne zaczynają się od 160 zł za modele serii 3 do 560 zł za modele z najwyższej serii 9.

   

  Informacja nadesłana przez agencję Entrymedia

  Najnowsze wpisy

  Chcesz więcej? Zajrzyj jeszcze tutaj: