Mobilne głośniki Beats: BeatBox Portable i Beats Pill

Beats Pill to głośnik o kształcie pigułki i jest firmowany przez Dr. Dre – rapera i producenta muzycznego. Urządzenie waży 0,3 kilograma i jest w stanie wydobyć z siebie dźwięk o mocy 12 W. Głośnik komunikuje się ze źródłem dźwięku przez Bluetooth lub za pośrednictwem przewodu. Całość składa się z czterech przetworników dźwięku. Głośniki oprócz odtwarzania muzyki mogą też spełniać rolę zestawu głośnomówiącego. Producent podaje, że ich czas pracy na baterii wynosi około 7 godzin przy poziomie głośności 80 db. Beats Pill bsługuje też NFC, dzięki któremu proces łączenia z urządzeniem ma być znacznie szybszy. Należy przybliżyć telefon kompatybilny z NFC do głośnika, by nastąpiło automatyczne połączenie.

Głośniki Beats Pill udostępniono w trzech wersjach kolorystycznych  – białej, czarnej i czerwonej. Zapłacimy za nie 849 złotych.

Drugi z prezentowanych głośników to BeatBox Portable. Urządzenie wyposażono w dwa 2,52-calowe kontrolery basów i dwa dwucalowe kontrolery wklęsłe. Maksymalna moc głośników wynosi 200 W. Z urządzeniami zewnętrznymi łączą się za pośrednictwem modułu Bluetooth lub przewodu ze złączem minijack 3,5 mm. Do zestawu załączono również pilot na podczerwień kompatybilny z iPhone’m oraz iPodem.

Natomiast BeatBox Portable udostępniono w kolorze białym oraz czarnym, a ich cena to 1699 złotych.

 

Informacja nadesłana przez agencję WhiteMagick