ASUS ZENBOOK
ASUS ZENBOOK

Nowe modele notebooków ASUS ZENBOOK

Światowy producent sprzętu elektronicznego wprowadził nowe modele notebooków z rodziny ASUS ZENBOOK. Nowa linia oferuje urządzenia o różnych przekątnych ekranu, a także kilka modeli z najnowocześniejszą, dotykową matrycą przygotowaną specjalnie pod system operacyjny Windows 8.

Notebooki ASUS ZENBOOK wyposażone są w procesory trzeciej generacji Intel Core i3, i5 i i7, a także do 10GB pamięci i karty graficzne z rodziny NVIDIA GT. Wśród nich każdy znaleźć może model z optymalnym dla siebie układem dysków: pojemnymi dyskami HDD, rozwiązaniami hybrydowymi z szybką pamięcią cache SSD oraz szybkimi kartami SSD. Wszystkie notebooki wyposażone są w ekrany Full HD w rozmiarach 11.6 cali, 13.3 cali, 14 cali i 15.5 cali, a matryca każdego obsługiwana jest przez technologię IPS.

Podświetlana klawiatura, która automatycznie dostosowuje się do poziomu oświetlenia otoczenia, a także duży multidotykowy touchpad sprawiają, że urządzenia ASUS ZENBOOK to wydajne narzędzie do pracy w każdych warunkach. Wyposażenie w karty Wi-Fi Dual-band i Bluetooth 4.0 zapewniają wysoką wydajność bezprzewodowego transferu danych, a gniazda SB 3.0 gwarantują pełną obsługę najnowszych szybkich dysków zewnętrznych, umożliwiając także ładowanie urządzeń. Opisywane dzisiaj urządzenia posiadają również technologię ASUS Super Hybrid II, która zapewnia wydłużony czas pracy baterii, do dwóch tygodni pracy w trybie czuwania oraz wznawianie pracy systemu w 2 sekundy.

Opisu konkretnych modeli z rodziny ASUS ZENBOOK:

ASUS ZENBOOK UX21A

Grubość wynosząca 3mm oraz waga niespełna 1.1kg sprawiają, że ZENBOOK UX21A to jeden z najcieńszych i najlżejszych notebooków ultraprzenośnych na rynku. Dostępny z procesorami Intel Core i5 lub i7 oraz 4GB pamięci model UX21A posiada świetny ekran Full HD i kartę pamięci SSD o pojemności 256GB.

ASUS ZENBOOK UX31A

Ekran Full HD o przekątnej 13.3” z opcjonalnym pojemnościowym ekranem multidotykowym, w połączeniu z systemem Windows 8, oferują wygodną obsługę dotykową modelu ZENBOOK UX31A. Dostępny z procesorami Intel Core i5 lub i7, do 8GB pamięci i kartą 256GB SSD ultrabook posiada smukłe wymiary od 18mm do zaledwie 3mm grubości, a także niską wagę (1.3kg).

ASUS ZENBOOK UX32VD

ZENBOOK UX32VD to pierwszy 13.3-calowy ultrabook z autonomicznym układem graficznym. Jest wyposażony w kartę NVIDIA GT 620M z 1GB pamięci VRAM, która zapewnia wysoką jakość grafiki wyświetlanej na ekranie Full HD. Dostępny z procesorem Intel Core i5 lub i7, 6GB pamięci i dwiema kartami SSD o pojemności 256GB model UX32VD oferuje zarówno świetny design, jak i moc obliczeniową.

ASUS ZENBOOK UX42VS

Pomimo swej smukłej sylwetki, grubości do 6mm i niskiej wagi wynoszącej 1.9kg, ZENBOOK UX42VS jest wyposażony w napęd optyczny do odtwarzania filmów z DVD na 14-calowym ekranie HD. Dostępne z procesorami Intel Core i3, i5, lub i7 ULV i 6GB pamięci urządzenie posiada też wydajną kartę NVIDIA® GT 645M z 1GB pamięci GDDR5 VRAM i do 1TB przestrzeni na wydajnym, hybrydowym dysku twardym.

ASUS ZENBOOK UX52VS

Procesory Intel Core i5 lub i7 ULV, 10GB pamięci i do 1TB przestrzeni na wydajnym hybrydowym dysku twardym sprawiają, że ZENBOOK UX52VS to ultraprzenośne i bardzo wszechstronne urządzenie.  Potężna karta graficzna NVIDIA GT 645M z 1GB pamięci GDDR5 VRAM gwarantuje wyjątkową jakość obrazu wyświetlanego na ekranie 15.6” Full HD. Wszystko zamknięto w smukłej obudowie o grubości 6mm na krawędzi i wadze 2.2kg.

ASUS ZENBOOK U500VZ

ZENBOOK U500VZ to najwyższej klasy ultrabook gwarantujący niesamowite osiągi dzięki procesorowi czterordzeniowemu Intel Core i7 oraz 8GB pamięci. NVIDIA GT 650M z 2GB pamięci GDDR5 VRAM zapewnia najwyższą wydajność podczas pracy z wymagającymi aplikacjami. Urządzenie posiada 15,6-calowy ekran Full HD, a opcjonalny multidotykowy ekran pojemnościowy oferuje pełną obsługę dotykową systemu Windows 8. Model U500VZ posiada kartę SSD 256GB z RAID 0, która zapewnia niemal natychmiastowe uruchamianie aplikacji, a ponadto wyposażony został także w zewnętrzny subwoofer. To wszystko zamknięto w smukłej obudowie o grubości wynoszącej zaledwie 6mm w najgrubszym punkcie i wadze zaledwie 2kg.

 

Informację prasową nadesłało biuro PR Monday.

 

 

Pokaż Komentarze (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.