Mysz Razer Orochi Mysz Razer Orochi

Odświeżona mysz Razer Orochi dostępna w sprzedaży

Firma Razer coraz częściej wprowadza na rynek nowe, odświeżone wersje swoich myszek dla graczy. Tym razem na warsztat wzięty został gryzoń Razer Orochi i producent zapewnia, że jego nowsza wersja stanie się jeszcze potężniejszym narzędziem w rękach mobilnych graczy.

Odświeżona Razer Orochi została wyposażona w precyzyjny sensor laserowy wykorzystywany w myszkach mobilnych – dzięki nowemu czujnikowi 4G 6400 dpi, zostawia ona, w opinii producenta, swoją konkurencję daleko w tyle. Twórcy gryzonia zapewniają, że Razer Orochi może być używana zarówno poprzez odłączany kabel, jak i bezprzewodową komunikacje opartą o łączność Bluetooth 3.0, wspieraną przez większość współczesnych laptopów. Niezależnie od sposobu połączenia z komputerem, myszka zachowa tę samą wysoką precyzję. Za zasilenie odpowiadają dwie baterie AA, które dzięki optymalizacji urządzenia umożliwią intensywną grę aż do 30 godzin, lub standardową pracę przez aż 3 miesiące.

Razer Orochi to kompaktowa i mobilna mysz wyposażona w najpotężniejszy czujnik laserowy dostępny w urządzeniach tej klasy. Od teraz gracze mogą podwoić wydajność dzięki nowemu sensorowi 4G o czułości 6400 dpi,  wybierając spośród tradycyjnej pracy na kablu, czy równie precyzyjnej bezprzewodowej łączności Bluetooth 3.0. Zwiększona żywotność baterii pozwoli dwukrotnie wydłużyć czas pracy względem poprzedniego modelu myszki.

Zależy nam, żeby entuzjaści Razera mogli cieszyć się grą na najwyższym poziomie nawet poza domem. – komentuje Robert „RazerGuy” Krakoff, prezes Razer USA. Wytwórcy sprzętu, w tym Razer, produkują już zaawansowane laptopy do grania, także stworzenie hi-endowej myszki do mobilnego grania jest naturalnym krokiem. Jesteśmy przekonani, że połączenie ekstremalnej wydajności i niewielkiej wagi naszego laptopa Razer Blade i nowej Razer Orochi to rozpoczęcie nowej ery w graniu mobilnym

Mysz Razer Orochi dostępna jest już teraz na stronie internetowej producenta w cenie 69.99 euro.

Cechy produktu:

  • Precyzyjny sensor laserowy 4G 6400 dpi
  • Dopasowana do potrzeb graczy łączność Bluetooth 3.0
  • Integracja z Razer Synapse 2.0
  • Dopasowana zarówno do prawej i lewej dłoni
  • Zasilanie: 2 baterie AA
  • 30 godzin nieprzerwanej pracy bez ładowania
  • Przełącznik on/off
  • Rolka podświetlana LED
  • Wskaźnik niskiego naładowania baterii

Informację prasową na temat myszy Razer Orochi nadesłała firma Kool Things.