URSUS Farming Simulator URSUS Farming Simulator

Polskie traktory w grze komputerowej. W maju premiera URSUS Farming Simulator

W maju na wirtualne pola wyjadą pierwsze komputerowe URSUSy, wszystko za sprawą zapowiedzianej produkcji GIANT SoftwareURSUS Farming Simulator, która stanowić ma dodatek do gry Farming Simulator 2013. Owocem unikatowej współpracy między CDP.pl i URSUS jest gra komputerowa, dzięki której gracze otrzymają możliwość wzbogacenia swoich wirtualnych parków maszynowych o doskonale znane i niezwykle popularne w kraju traktory i ciągniki legendarnej polskiej marki.

URSUS Farming Simulator to kontynuacja serii symulatorów farmy, wzbogacona o ponad 10 wiernie odwzorowanych pojazdów polskiego producenta maszyn rolniczych URSUS. W grze znalazło się miejsce m.in. dla: ciągników URSUS 11024 i URSUS 8014H oraz maszyny URSUS N-270 i Z-554. Jak zaopowiada polski dystrybutor, najnowsza odsłona gry jest znacznie bardziej rozbudowana w stosunku do swoich poprzedniczek i po brzegi wypełniona nową zawartością, dzięki której gracze będą mogli sprawdzić się w roli nowoczesnego farmera i zbudować swoją rolniczą fortunę.

Hodowla zwierząt, uprawy roślin, sprzedaż detaliczna i hurt… Tylko od graczy zależy w jakim kierunku rozwiną farmę w URSUS Farming Simulator, na czym zarobią, a na czym stracą. W miarę postępów w karierze i wypełniania kolejnych misji udostępnionych zostaną blisko 100, wiernie odwzorowanych, licencjonowanych pojazdów i maszyn rolniczych, a wśród nich legendarne, znane z lat 40-tych i 60-tych modele URSUS C-45 i URSUS C-330 (wszystkie modele zostały wiernie odtworzone na podstawie oryginalnych planów konstrukcyjnych!). Ze względów na dbałość o autentyczność rozgrywki i podążając za prośbami fanów marki nawet odgłosy silników maszyn URSUS’a zostały nagrane w naszym kraju w fabryce producenta!

Producent otworzył już możliwość składania zamówień przedpremierowych – można ich dokonać poprzez stronę CDP.pl.

Cena URSUS Farming Simulator wynosi 34,90 zł.

Informację prasową nadesłała firma CDP.pl