Mad Catz M.O.U.S. 9 pudełko Mad Catz M.O.U.S. 9 pudełko

Mad Catz M.O.U.S. 9 – profesjonalna, futurystyczna mysz do biura

Firma Mad Catz donosi, że jej mysz dla graczy RAT 7, cieszyła się niezwykłą popularnością wśród zwykłych użytkowników, którzy wcale nie potrzebowali korzystać z wszystkich funkcji tego urządzenia. Z myślą o nich powstał więc kolejny model gryzonia – Mad Catz M.O.U.S. 9, skierowany do wszystkich użytkowników chcących korzystać z jego futurystycznych kształtów w warunkach domowych i biurowych.

Mad Catz M.O.U.S. 9 to bezprzewodowa mysz, która dzięki najnowszej technologii Bluetooth oferować ma niesamowitą funkcjonalność oraz pełną swobodę ruchów. Intuicyjne oprogramowanie (przeciągnij i upuść), w pełni regulowane podpórki oraz  10 programowalnych przycisków, gotowych do przyjęcia polecenia, gwarantować ma wygodę i wydajność. Mad Catz M.O.U.S. 9 wpisuje się w grupę produktów producenta opartych na technologii GameSmart, które współpracują z wieloma mobilnymi urządzeniami. Nowa technologia we współpracy z Bluetooth 4.0 BLE  (Low Energy) umożliwiać ma niemal uniwersalną kompatybilność z komputerami PC i Mac, a także iPhonem, iPadem oraz innymi urządzeniami z systemem Android, Windows Phone czy Microsoft Surface zgodnymi ze standardem Bluetooth Smart Ready.

Dla użytkowników nie posiadających w swoich urządzeniach modułu Bluetooth, producent przygotował możliwość korzystania z dołączonego do zestawu adaptera USB nano, który jest schowany na spodzie myszy. Dong jest na tyle mały, że będzie można na stałe pozostawić go w porcie USB i nie będzie to miało najmniejszego wpływu na mobilność laptopa, ipada, smartfona, itp. Ponadto dzięki zintegrowanej technologii Bluetooth 4.0 i inteligentnym energooszczędnym sensorom „twin-eye”, Mad Catz M.O.U.S. 9 ma być bardzo skuteczna w oszczędzaniu energii. Jedna dołączona bateria AA zapewniać ma pracę myszki nawet do jednego roku bez potrzeby wymiany na nową. Jest to wynik ponad dwukrotnie lepszy w porównaniu  z poprzednią generacją myszy opartych na technologii Bluetooth tegoż producenta.

Mad Catz M.O.U.S. 9 będzie objęta 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora – Impakt, wyniesie 530 złotych. Mysz będzie dostępna w Polsce w maju b.r.

[toggle title=”Cechy urządzenia – informacja producenta”]

  • Rozdzielczość DPI: 990dpi
  • Przyspieszenie: do 8G
  • Czas reakcji: 125Hz
  • Prędkość śledzenia: do 0,8 m / s
  • Ilość programowalnych przycisków: 10
  • Łączność: USB Nano dongle, Bluetooth
  • Zasięg: do 10m
  • Zasilanie: 1x bateria AA (w zestawie)
  • Kompatybilna z urządzeniami Bluetooth

[/toggle]

 Informację prasową nadesłała firma Entrymedia.