Różowe słuchawki SteelSeries Siberia V2

Różowe słuchawki SteelSeries Siberia V2 w walce z rakiem piersi

Firma Impakt, w październiku na rynek polski wprowadziła słuchawki SteelSeries Siberia V2 w kolorze różowym. Model co prawda nie jest nowością, jednak tym razem producent zdecydował, że 10% ceny zostanie przekazane na wsparcie badań fundacji walczącej z rakiem piersi.

[blockquote]Naukowcy szacują, że u 1 na 8 kobiet dochodzi do  rozpoznania inwazyjnego raka piersi. Dlatego tak ważne jest  aby pomóc w szerzeniu świadomości i zapobieganiu tego typu chorobom. Wspieranie fundacji to większa szansa na znalezienie skutecznych form leczenia raka u chorych kobiet na całym świecie.[/blockquote]

Zestaw słuchawkowy SteelSeries Siberia v2, jak zapewnia producent, jest połączeniem profesjonalnego wzornictwa, funkcjonalności i wydajności. Obszerne, skórzane nauszniki mają za zadanie izolować dźwięki płynące z zewnątrz. Nowa konstrukcja pałąka, wzorowana na słuchawkach studyjnych sprawia, że ich ciężar ma być praktycznie nieodczuwalny i umożliwiać komfortowe użytkowanie przez wiele godzin.

Headset posiada możliwość ukrywania mikrofonu, gdy nie jest potrzebny. Rozwiązanie to ma dawać więcej swobody m.in. podczas słuchania muzyki czy oglądania filmów.  Producent zapewnia, że różowy zestaw SteelSeries Siberia V2 ma być tym samym idealnym rozwiązaniem zarówno do gier, czatowania jak i słuchania muzyki czy oglądania  filmów.

Zestaw słuchawkowy SteelSeries Siberia V2 został objęty 2 letnią gwarancją producenta. Sugerowana przez dystrybutora, firmę Impakt, cena detaliczna urządzenia wynosi 349 zł.

 

Specyfikacja słuchawek SteelSeries Siberia V2:

  • Pasmo przenoszenia : 18 – 28.000 Hz
  • Impedancja: 32 Ohm
  • Długość przewodu : 3 m
  • Jack: 3,5 mm

Mikrofon:

  • Pasmo przenoszenia: 50 – 16 000 Hz
  • System zbierania dźwięku : Wielokierunkowy
  • Czułość : -38 dB

 

Informacja nadesłana przez dział PR firmy Impact

 

Pokaż Komentarze (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.