SteelSeries Free Touchscreen Gaming SteelSeries Free Touchscreen Gaming

SteelSeries Free Touchscreen Gaming Controls do grania na tablecie

SteelSeries poinformował o dostępności w sprzedaży nowego produktu – SteelSeries Free Touchscreen Gaming Controls. Jak zapewnia producent, urządzenie zaprojektowano po to, by zmienić oblicze przenośnego grania na tabletach i smarfonach. Najprościej można je opisać jako wielokrotnego użytku dotykowy kontroler z systemem stick and play (przyczep i graj). Ma ono ułatwić grę na urządzeniu mobilnym zwłaszcza w tych produkcjach, gdzie przyciski są imitowane jako grafika wyświetlana na ekranie. Gadżet współpracuje z urządzeniami firmy Apple (iPod Touch, iPad, iPhone) oraz gadżetami z systemem Android i Windows.

W opakowaniu znajdują się 3 przyciski oraz joystick, które mogą być przechowywane w dołączonym eleganckim pudełku. Przycisk przyczepia się do ekranu przy użyciu mikroprzyssawki z przewodzącej gumy, która przenosi ruch z palców na ekran. Analogowy joystick, z 9 mikroprzyssawkami dla stabilnego przymocowania, umożliwia precyzyjne kierunkowe ruchy. SteelSeries Free Touchscreen Gaming Controls może być wykorzystywany wielokrotnie, a wyczyszczone przyssawki odzyskają fabryczną lepkość.

Sugerowana cena detaliczna Free Touchscreen Gaming Controls to 19,99 euro. Produkt dostępny jest już teraz na shop.steelseries.com oraz w wybranych punktach sprzedaży.

 

Informację prasową nadesłała agencja Galaktus